Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyjesz naprawdę ładne rzeczy, nie rozumiem, dlaczego się nie doceniasz. Więcej wiary w siebie :)

*****
http://anecioweszycie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetny pomysł z tymi pudłami, a króliś przesympatyczny.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) Króliś był robiony na zamówienie...od serca bo dla maluszka oczywiście, i jakoś poniosło mnie przy tym nosku faktycznie, hihihi ale potem stwierdziłam że taki niedoskonały jest jeszcze bardziej przytulaśny więc zostawiłam. A pudełko choć moja metoda wykonania jest raczej pracochłonna spisuje się fantastycznie, na korytarzu mam już 2 a w salonie zaplanowałam takie niskie pudła za to wielkie w przekroju bo mam szafki pod telewizor z Ikea i pusta przestrzen mnie już tam razi. Pierwsze już zrobiłam i prezentuje się ok więc będą jeszcze 4 kolejne do kompletu:) Naprawdę polecam pudełka własnej roboty
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) Króliś był robiony na zamówienie...od serca bo dla maluszka oczywiście, i jakoś poniosło mnie przy tym nosku faktycznie, hihihi ale potem stwierdziłam że taki niedoskonały jest jeszcze bardziej przytulaśny więc zostawiłam. A pudełko choć moja metoda wykonania jest raczej pracochłonna spisuje się fantastycznie, na korytarzu mam już 2 a w salonie zaplanowałam takie niskie pudła za to wielkie w przekroju bo mam szafki pod telewizor z Ikea i pusta przestrzen mnie już tam razi. Pierwsze już zrobiłam i prezentuje się ok więc będą jeszcze 4 kolejne do kompletu:) Naprawdę polecam pudełka własnej roboty

--- Ostatnio edytowane 2012-01-21 08:39:01 przez kaarolink_a ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne rzeczy robisz,wkładasz w to wiele serca (to widać):kwiatek:pokaż nam te pudła bo narobiłaś mi na nie apetytu.:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Honiu specjanie dla Ciebie szybciutko strzeliłam fotki komórką więc troszkę nieostre.
Jak widać z tyu za pólkami cała masa kabli się kłębi,więc z rozkoszą je zaslonię i dodatkowo zyskam niespodziewanie dodatkową przestrzeń do przechowywania:):)
To pudelko nie ma jeszcze usztywnionego spodu ale mam nadzieję że do końca nadchodzącego tygodnia zrobię wszystkie 5 pudel i usztywnię
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Córkę masz śliczniutką. Materiał w kwiatki bardzo fajny. :D

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.