Wersja do druku

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to postanowiłam coś pokazać....przyznaję że z drżącym sercem bo większość z was prezentuje takie profesjonalne prace...
no to nic bez zbędnego gadania na pierwszy ogień
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Powiem ci, że uszycie kapci to wcale nie taka znowu łatwizna!

I spódniczka śliczna!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z Anią, uszycie kapci wcale nie jest proste, a kapciuszki wyszły śliczne,skąd wziełaś wykrój na nie?.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
szczerze?? Sama zrobiłam, metodą prób i blędów - wielu błędów. Kapciochy prułam ze 30 razy no i miały jeszcze mieć naszyte czerwone serduszka do góry ale jak tylko skończyłam szyć Zośka mi je wyrwałaz rąk i 3dni bez przerwy nosiła:D
ale widziałam gdzieś wykroje kapciochów i mogę poszukać:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetnie ci wyszły kapcie spódniczka też śliczna najważniejsze że córcia zadowolona:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsze koty za płoty :D
Super początki!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Po pierwsze Karolinko dlaczego na spódniczkę córki wzięłaś materiał z mojej letniej sukienki :D Kurcze mam uszytą sukienkę z identycznego materiału. On jest taki rozciągliwy prawda :)
A kapciuszki śliczne i jak dziewczyny piszą - to nie taka prosta sprawa! Rozkręcasz się, czekamy na więcej :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kochana, masz potężny dystans do siebie :):):)
jak się zaczyna, to często nie wychodzi tak, jak byśmy chcieli...
jakie mi się ciężkie słowa nasuwały, gdy szyłam pierwsze pary porciąt... szyłam, prułam, dobrze, że dzieci spały bo by się nauczyły złego słownictwa ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bombeczka pierwsza klasa i kapcioszki cudne. Jak na początek to wcale nie jest tak mało.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D dziękuje za słowa otuchy, szukam jeszcze zdjęć królika tildowego który powędrował do maleńkiej Kasi ale jakoś nie mogę znaleźć....największy problem polega na tym że wszystkiego uczę się sama i zawsze sobie utrudniam i robię naokoło a potem ktoś mądrzejszy pokaxuje mi jakie to mogło być proste:)
P.S. Spódniczka jest sztruksowa, może tylko wzór ten sam:)
________________________________________________________

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.