Wersja do druku

11 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
takie ladne rzeczy tworzysz i jeszcze narzekasz :paluszkiem: ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie też się wszystko podobało. Króliki to szczególna sprawa, bo sama niedawno uszyłam lalkę.
Spódniczka również była śliczna i mam sztruks, więc uszyję taką samą mojej Zuzi. Ten sztruksik jest taki delikatny i miękki, że będzie super spódniczka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo wam wszystkim dziękuję :) miód na serce...a ten żakiecik niestety szyłam półtorej roku a tego dnia wreszcie się za niego zabrałam na poważnie:)
Pokaże wam dziś moją wczorajszą produkcję.....na Zośce wygląda naprawdę ładnie, aż pękam cała z dumy
A na pierwszym zdjęciu worek na buty dla mojego chrześniaka przedszkolaka
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A no i dziś zabieram się za spodnie i spódniczkę...trzymajcie kciuki
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Karolinko trzymam kciuki!!!!Sukienka i woreczek piękne i z serca od kochanej mamy i cioci!!!Cieszę się razem z Tobą!A Zosieńka ma sukienkę z takiego samego materiału jak ciocia Trinny chodzi o ten na dole sukienki!szyłam sobie kiedyś na targi ślubne jakieś 3 lata temu.....też byłam dumna z tej sukienki!Buziole!
Avatar użytkownika
Administrator
Także trzymam kciuki!! Będzie dobrze :tak:
Worek dla Tobiasza uroczy :D chyba każde dziecko chciałaby mieć taki "imienny" :] Sukienka prześliczna, wierzę, że Zosia wygląda w niej bajecznie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna sukienusia dla slicznej dziewusi. Pieknie ją uszyłaś:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyjesz jak błyskawica oczywiście świetne rzeczy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na młodszej córci spódniczka uszyta dziś z resztek dla Zośki. A na Zośce sztruksy szyte z myślą o jesiennych zabawach, oprócz tego różowe getry i czarne już od razu sprawdzone na górze piachu zanim zdążyłam obszyć serducha ....i od razu wrażliwych przepraszam za fryzury i zasmarkane noski:) u nas przeziębione obie;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chciałabym wam jeszcze raz serdecznie podziękować....nie będę już marudzić że mi nie idzie :) mam teraz tyle szycia że może nabiorę wprawy. Nabrałam kosmicznego tempa z prostego powodu, Zośka urosła prawie 10 cm przez ostatnie kilka miesięcy i praktycznie z wszystkiego powyrastała a raty we franku koszmarne więc muszę szybciutko uzupełnić braki.
________________________________________________________

11 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.