Wersja do druku

16 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16

Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja proszę o spokój, bo chciałabym zobaczyć krojenie tylnej części. Przecież pokazany sposób krojenia przodu nie jest jakiś skomplikowany, a dyskusje o tym ile cm to biodrówki nie są chyba w tym miejscu najważniejsze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja proszę o spokój, bo chciałabym zobaczyć krojenie tylnej części. Przecież pokazany sposób krojenia przodu nie jest jakiś skomplikowany, a dyskusje o tym ile cm to biodrówki nie są chyba w tym miejscu najważniejsze.
Ja jestem spokojna, też chciałam zobaczyć jak to skroić, tylko co nam po tym jak zrobić wykrój na czyjeś wymiary? Na początku chciałam się dowiedzieć jak zdjąć miarę, zdjęłam wg wskazówek i autor wątku wyśmiał moje wymiary. Zaznaczam, że zmierzone z sylwetki wg jego wskazówek. Jego głębokie spodnie S-21 są biodrówkami dla mojego teścia, który ma około 2m wzrostu. Jeśli wg jego metody jeśli chcę spodnie do talii i muszę wyjść od S-19, niezależnie od mojego wzrostu, bo jeśli przyjmę mniej to będą biodrówki, to tak zrobię. Ale on na każde pytanie odpowiada "już to mówiłem" albo "to jest banalnie proste". Zero konkretów, niestety:krzyk:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj... zdaje się, że Królewna i tak zabrała swoje zabawki. Ggoska, ten człowiek naprawdę ma problem. Scenariusz w każdym wypadku jest ten sam. Zaczyna świetnie (muszę przyznać,że szwy poprowadzone są imponująco) ale każde pytanie traktuje jak zamach na własną suwerenność, nie chce albo nie potrafi tłumaczyć. Potem to już tylko zjazd w dół. Jakiś intelekt (jak w tytule wątku) nad nim panuje, nie wiem natomiast czy to przypadkiem nie intelekt Karola VI Szalonego:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oj... zdaje się, że Królewna i tak zabrała swoje zabawki. Ggoska, ten człowiek naprawdę ma problem. Scenariusz w każdym wypadku jest ten sam. Zaczyna świetnie (muszę przyznać,że szwy poprowadzone są imponująco) ale każde pytanie traktuje jak zamach na własną suwerenność, nie chce albo nie potrafi tłumaczyć. Potem to już tylko zjazd w dół. Jakiś intelekt (jak w tytule wątku) nad nim panuje, nie wiem natomiast czy to przypadkiem nie intelekt Karola VI Szalonego:)
Może jak przyjdzie kolejnym razem, to nie pytajcie o nic zanim nie pokaże jak skroić tył :). Nie każdy potrafi tłumaczyć, a może też nie zna odpowiedzi na pytania, jeśli sposób krojenia nie jest jego autorstwa. Szkoda, że poszedł bo naprawdę chciałabym zobaczyć co dalej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Juki, to do zobaczenia. A na razie się trzymaj : )

Pozdrawiam
Fides
Avatar użytkownika
Administrator
No kochani szydło zawsze wylezie z wora i tym razem wylazło. Obserwowałam tę dyskusję a teraz mogę usunąć temat gdyż JUKI vel Marco vel Krafczyk edytował swoje opisy i całą dyskusję szlag trafił. Tego pana tez usunę choć jestem pewna że za jakiś czas znów tu zawita pod innym nickiem. Takie osoby jak on nie potrafią żyć w samotności, muszą się wywnętrzać i mimo, że się odgrażają - znów po kilku miesiącach wracają ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

16 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16

Wątek jest zablokowany.