Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Zaaklimatyzowany
Halo Jaklucznik :)
Ja jestem pewna ze czytalas, dlatego sie nie wypowiadalam :) moze Susanna cos doradzi, jak tu zajrzy, bo cos jest na rzeczy skoro watek jest zablokowany, ale ja niestety nie mam pojecia co :mysli:
Stara Gwardia
AsiuSu, czytałam wątek, podano w nim maila pod który należy przesłać instrukcję ale na samym dole jest napisane że "wątek zablokowany". Jak mam to rozumieć? Nie chciałabym zrobić czegoś niezgodnego z regulaminem, stąd moje pytanie.
Ups! Przepraszam, nie zauważyłam.

Nieee, chyba wszystko jest w porządku. Wątek jest zablokowany, żeby go niepotrzebnie nie rozwijać, bo zawiera wszystkie potrzebne informacje. Instrukcje wysyła się do Susany, Administratorki Naszej Kochanej, na adres podany w tym zablokowanym wątku. Sus ze swojej poczty zamieszcza je na Forum.
Nie jestem bardzo biegła w informatycznych sprawach, ale w ten sposób, postępując zgodnie z instrukcją, udostępniłam dwie instrukcje. Nie było żadnego problemu. Myślę więc, że skoro ja mogłam, to każdy da radę.:) Powodzenia!

--- Ostatnio edytowane 2017-06-17 10:07:07 przez violina64 ---
Stały Bywalec
Serdecznie dziękuję violina64, tak właśnie myślałam ale wolałam się upewnić. No to spróbuję przesłać, może mi się uda (bo jeśli mam być szczera to sprawniej idzie mi korzystanie z maszyny do szycia niż z tej całej nowoczesnej, ułatwiającej życie elektroniki):):).

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.