Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Torby to świetny pomysł, może torby dla Mam? takie z dużą ilością kieszeni i schowków na butelki, smoczki...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fajny pomysł z torbami dla mam. Nie mam jeszcze dzieci, więc pytam jako laik. Czy takie torby nie są dołączane do wózków? Bo kiedyś coś takiego widziałam u niektórych. Chyba że to dokupione było.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Fajny pomysł z torbami dla mam. Nie mam jeszcze dzieci, więc pytam jako laik. Czy takie torby nie są dołączane do wózków? Bo kiedyś coś takiego widziałam u niektórych. Chyba że to dokupione było.
Czasami są czasami nie. Jest mnóstwo rzeczy, które możesz uszyć: pokrowce i torby aktówki na laptopy albo torebki na przysmaki dla psów, legowiska (ja z dzieci wyrosłam za to zrobiła się ze mnie "psiara" :) ) Różnego rodzaju listonoszki.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam przyjaciółkę w rozmiarze 52. I mam kawałek bawełnianej satyny w pięknym odcieniu turkusu, jak i lśniący, srebrno-granatowy żakard. Chciałabym jej uszyć jakąś bluzkę albo kaftan z bawełny ozdobionej ewentualnie tym żakardem, ale jak patrzę na wykroje dla pań plus size, to albo są z rozciągliwych lub lejących się materiałów, podczas gdy moja bawełna jest sztywna, albo są zwyczajnie brzydkie. Nie wiem, co robić.

Przerobiłabym jakiś wykrój dla mniejszych rozmiarów ewentualnie, ale nie wiem jak - bo zgaduję, że od jakiegoś rozmiaru zaczynają się zmieniać proporcje?
Jasne, mogłabym użyć jakiegoś innego materiału i problem by upadł, ale sęk w tym, że ta bawełna jest dokładnie w odcieniu, który przyjaciółka kocha nad życie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To może zainwestuj w Ottobre. Tam są rozmiary od 34 do 52. Są modele z dzianin, z tkanin rozciągliwych i ze "zwykłych" też.Ja właśnie uszyłam sobie dwa kaftany ( dobre określenie bo bluzki to jeszcze nie są) z wykroju na sukienkę.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O, pokażesz co wyszlo?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Postaram się zrobić zdjęcie w "łykend"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie potrafię:( Nie mam manekina, na sobie stanowczo wykluczam a na wieszaku wygląda to jak zdechłe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie potrafię:( Nie mam manekina, na sobie stanowczo wykluczam a na wieszaku wygląda to jak zdechłe.
Połóż na podłodze i zrób zdjęcie. Zobacz, że się da i będzie dobrze wyglądać ,
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.