Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesteś artystką
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobito, kiedy Ty na to czas znajdujesz? :) Uszytek za uszytkiem. Ja się zabrałam za kieckę kilka tygodni temu i chyba nawet w połowie roboty nie jestem, bo ciągle mam za mało czasu, by usiąść przy maszynie. Co prawda przerabiam starą, długą, studniówkową kiecę kuzynki na coś co będzie pasowało na mnie i robię to trochę po swojemu metodą prób i błędów więc nie wiadomo co to z tego wyjdzie :D ale na razie jest chyba dobrze ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Odpowiedź jest prosta - jestem chwilowo sama, w obcym mieście i na zwolnieniu lekarskim. Żadne obowiązki czy życie towarzyskie nie wchodzą mi w paradę :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka z grudniowej burdy, czerwony jersey na którym szablonem odbiłam szopa pracza :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładne są te dmuchawce, i szop. To jakimiś specjalnymi farbami się odbija?
Płaszczyk super wygląda.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Można kupić farby do tekstyliów, ale ja mam wielkie zapasy malarskich farb akrylowych, które trzymają się bawełny po wsze czasy :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna ta sukienka. Szop skradł moje serce :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna sukienka! Zdecydowanie ma w sobie to coś. Fason bezpretensjonalnie ładny i szop naprawdę robi to coś :) A co do za szablon? Sama zrobiłaś?
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To jest kupny szablon, zrobiony z tkaniny z przepuszczalnymi i nieprzepuszczalnymi miejscami, przez które farba odpowiednio przenika albo nie. Z tego co widzę, w Polsce można je znaleźć np tutaj: http://www.kreatywnyswiat.pl/SZABLONY-MyStyle-szablony-do-tkanin

Dziś uszyłam piękną sukienkę z pięknego mateirału... w którą się zupełnie nie mieszczę. Do tego nie wiem, czy po ciąży będę się mieścić, czy też będzie pasować raczej na jakąś nastolatkę z biustem i wcięciem w talii, względnie na jakąś mistrzynię gorsetowania :P

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale ładna, aż szkoda żeby się marnowała. A nie da się jej jeszcze jakoś powiększyć delikatnie? ;)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.