Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie mam pojęcia, będę w razie czego kombinować :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj, widzę że lubisz szycie . Trzymaj tak dalej :oklasky:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziś uszyłam torebkę. Nauczyłam się przy tym, że nie znoszę szyć torebek ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to dlaczego? :)
Wyszła bardzo ładnie ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bo była straszliwie uciążliwa w szyciu. To znaczy teraz, jak już odetchnęłam, to widzę, że jest to kwestia tego, że to na co się porwałam było czym innym niż to, na co myślałam, że się porywam. Jak wspominałam, siedzę na zwolnieniu lekarskim, miedzy innymi dlatego, że mam potworne kłopoty z koncentracją. Nie jestem w stanie czytać dłuższych tekstów, ani trudnych tekstów - szyję na podstawie kalkowania obrazków z papierowych wykrojów i potem dopasowywania tego jak puzzli. W przypadku bluzek czy sukienek, które mają cztery-pięć elementów, to nie problem.

W tym przypadku na wykroju były cztery elementy. Woohoo, stwierdziłam, cztery elementy, nawet powtarzalne po ileś razy, spoko, dam radę. Po czym rzuciłam okiem na opis, a z niego wynikło, że trzebaby jeszcze wykroić milion prostokątów na kieszenie o różnych wielkościach. I że chcą żebym miała materiał główny, kontrastowy, podszewkę (to miałam), ale do tego jeszcze flizelinę i usztywnienie (nie miałam i nie wiem, czy maszyna by mi przeszyła tyle warstw, bo i te, których użyłam dość ją umęczyły). W ten sposób robota łatwa i przyjemna stała się długa i uciążliwa, a nie na to się pisałam ;)

Dziś dla relaksu będę szyć męską bluzę. Niby trzy elmenty (przód, tył, rękaw), ale do tego idą jeszcze ściągacze, z którymi też dotąd nie miałam kontaktu. Będzie ciekawie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to powodzenia :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No i jest, bluza męska XL z żuczkiem :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Opanowałam też, mniej więcej, obrębianie dziurek na guziki na maszynie - okazało się, że trzeba było przykręcić śrubkę w bębenku. Tym samym skończyłam dziewczęcą burdową sukienkę w krokodyle :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jerseyowa koszulka z długim rękawem w kotki :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko mi się podoba. Fajnie dobierasz materiały do swojego typu urody. Gobelinowy płaszcz rewelacyjny.
Najbardziej podoba mi się torebka. Oba materiały świetnie do siebie pasują. Widać, że nie jest usztywniona. Z usztywnieniem byłaby jeszcze ładniejsza.

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.