Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko mi się podoba. Fajnie dobierasz materiały do swojego typu urody. Gobelinowy płaszcz rewelacyjny.
Najbardziej podoba mi się torebka. Oba materiały świetnie do siebie pasują. Widać, że nie jest usztywniona. Z usztywnieniem byłaby jeszcze ładniejsza.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki :)

Ten komplet nie jest jeszcze tak całkiem skończony, bo żakiet potrzebuje jeszcze podszewki. Ale już nie miałam siły się z tym dziś biedzić. Wyjątkowo wredny materiał, śliski, poliestrowy żakard o nierównym wzorze. Wykrój żakietu z burdy, a spódnica to zwykłe kontrafałdy z zamkiem. W nic się już nie mieszczę :P

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komplet wygląda cudnie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten komplet jest całkiem z innej planety - a ja jestem zachwycona. Może jednak skończysz? :)
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Skończę na pewno, tylko najpierw machnę kilka prostszych rzeczy, żeby odpocząć psychicznie, bo wszystko mi mówi, że przy podszewce znowu będę dużo sapać :P

Dziś skończyłam letnią sukienkę z Ikeowego materiału i wykroju z MissB z 1994 roku :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komplet fajne. Ale sukienka jeszcze lepsza! :)
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bluza z dwóch dresówek, wykrój z lutowego Ottobre, tylko kaptur sobie darowałam, bo nie lubię :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komplecik super, gdzie dostałaś taki materiał :D

Suknia z nakryciem głowy genialna, od razu widzę Afrykę. To komplement, kobiety chodzą tam tak dostojnie wyprostowane :D

A dresową sukienkę możesz i mi machnąć, ostatnio nie bardzo mam czas na obszywanie siebie ;)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W jedynym sensownym norweskim sklepie z materialami, Stoff og Stil :) To błyszczący żakard 100% poliester.

Tak, też mi się ten wzór na kiecy skojarzył bardzo afrykańsko, więc musiałam dodać i turban do zdjęcia :D I dobrze, bo przy okazji przekopałam się przez tutoriale na youtube jak wiązać turban i okazało się, że nawet te najbardziej imponujące nie zajmują więcej niż trzech minut :D

Póki co boję się jeszcze machać na zamówienie - mam wrażenie, że używam nie takich szwów, nie mam overlocka, nie wiem czy mogę ufać, że to się nie rozpadnie, więc najpierw muszę te uszytki intensywnie potestować na samej sobie i jak najwięcej się uczyć - ostatecznie szyję dopiero trzeci miesiąc :P
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super!

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.