Wersja do druku

22 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze coś takiego

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
... i następne . Monotematyczna jestem, wiem. Wykończę paski i kwadraty których kiedyś nacięłam bez liku, mam nadzieję że to kiedyś nastąpi :):). Było jeszcze parę innych rzeczy - ale już poszły do ludzi.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow ile nowych cudeniek! Te kuchenne przydasie mnie rozwaliły - cudowne, aż szkoda używać aby się nie zniszczyły.
No i patchworki... w ogóle to wczoraj oglądaliśmy film "Zanim się pojawiłeś" i tam główna bohaterka miała na łóżku takie cudne narzuty z patchworków ahhh aż miło było popatrzeć :)
Niemniej Twoje są równie wspaniałe i pięknie uszyte :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak sobie odnowiłam szpulę. Służy jako stołeczek/taboret? dla najmłodszych wnuczek. I uszyłam sobie coś do kuchni. Zauważcie proszę że odważyłam się trochę "pofruwać":):). Jedna igła poszła na straty.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam! Piękne te Twoje patchworki, bardzo przydatne i akurat takie, jakie powinnam sobie uszyć (m.in. łapki do garów...). Ja ostatnio (za długo to trwa) mam totalną niemoc twórczą i ogólny brak ogarnięcia. Niczego nie szyję, nie dziergam, nie tworzę ogólnie, tylko patrzę i podziwiam prace innych. To mnie dodatkowo dołuje. Jak już zrobię obrót o 180 stopni, albo chociaż o 90, to będę korzystać z Twoich zdjęć, podpatrywać i szukać inspiracji.
Jeszcze raz gratuluję prac!
Ps. Koszula dla męża: :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudne rzeczy, ja tez mam tego "wirusa", co Violina i tez tylko podziwiam

--- Ostatnio edytowane 2020-01-19 14:44:02 przez Marianka50 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam Dziewczyny, cieszę się że moje uszytki być może do czegoś Was zainspirują. Ja chyba złapałam innego "wirusa", muszę - po prostu muszę coś szyć dla polepszenia nastroju. No bo co mam robić? Działka na razie "śpi", telewizję oglądam raz na tzw.ruski rok, w czytaniu książek też trzeba czasem zrobić przerwę. No to szyję i dobrze mi z tym :):).Violino, koszula nie dla Męża - On już w Niebieskich Sferach się obraca (święcie w to wierzę). Koszulę uszyłam dla najlepszego na świecie kolegi - byliśmy w tej samej klasie w szkole podstawowej. Został sam, podobnie jak ja - i tak sobie wzajemnie w różny sposób pomagamy. A teraz proszę - poradźcie mi jak wykończyć to cudo. Planuję wpisać w koło, co o tym sądzicie?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczności, jeśli to ma służyć jako 'nakrycie' stołu to zostawiłabym ten kształt. Koło mogłoby przytłoczyć całość, ale to tylko moje zdanie.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Administrator
O maaaamoooooooooooooooo ale praca! Pełen podziw i szacun - jak zwykle nie ogarniam ale naprawdę wiem ile to pracy kosztowało.

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Żadnego wpisywania w koło , zostawić jako wielokąt.

Może dookoła tylko jedną linię takich samych małych w jednolitym ciemniejszym/kontrastowym kolorze (?)

Ewentualnie w te trójkątne wycięcia wszyć coś w ciemniejszym kolorze tak aby utworzyć efekt "że niby coś leży pod spodem".

--- Ostatnio edytowane 2020-02-02 19:06:03 przez Benedek ---
________________________________________________________

22 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.