Wersja do druku

22 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakłuczniku sukienka w sam raz dla naszego wieku:)śliczna i wygodna :oklasky: [ja osobiście podzieliłabym ją na spódnicę i bluzkę :)} a co do materiału to wprost nienawidzę błyszczącego materiału :dobani: na kimś może być ale dla siebie nigdy :boisie:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna sukienka, na wiele różnych okazji.Tylko chyba trudno dobrać naszyjnik, bo jest kołnierzyk więc może broszka :)? Z jakiego materiału uszyłaś to cudo?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa, trochę się uspokoiłam i dzięki Waszym opiniom będę się czuła pewniej w tej kiecce. Bo przyznam się - chwilami miałam obawy czy nie będę wyglądała zbyt "szaro" jak na taką okoliczność. Marianka, materiał to "tkanina sukienkowa", tak było napisane na metce. Pewnie z minimalnym, bardzo minimalnym dodatkiem elastanu. Jest mini-mini rozciągliwy, albo takie mam wrażenie. Szyje się bardzo dobrze, nie strzępi się, łatwo się prasuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna, elegancka sukienka:). Ja do ciemniejszej (granatowej) sukienki mam zamiar założyć jasne buty i żakiecik, a dodać efektu duuużą błyszczącą kopertówą:) Żeby właśnie upchać to wszystko o czym mówisz plus jeszcze parę rzeczy:oczko:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Elegancka i stosowna jak najbardziej. Cala koronkowa czy blyszczaca to dla mnie tez za duzo, choc troche mozna blysnac i faktycznie mozesz poszalec z dodatkami, fajny pomysl z blyszczaca kopertowka. Ja ostatnio bylam na weselu i tez mialam skromna popielata sukienke, ale buty kupilam do niej brylantowe. Po weselu sie rozpadly i wymienilam w ramch reklamacji na kozaczki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
eciepecie napisała 2014-07-17 w wątku o overloku Singer 14SH754 z Lidla "(jedyne moje doświadczenie z reklamacją to reklamacja butów, gdzie się okazało, że niewłaściwie je użytkowałam. Ja w nich tylko chodziłam :yyyy: )". Asiusu, dobrze że nie zarzucono Ci iż za bardzo hulałaś na weselu:):):) A tak poważnie - to trafiłaś na jakiś dobry sklep dbający o klienta i o swoją opinię. Jasne buty mam, jasny żakiet też. Ale to wszystko takie spokojne, bez błyskotek. Może poszukam jakiegoś błyszczącego akcentu? Na razie szyję drugą sukienkę, chabrową.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny szaleją z szyciem a u nas winobranie :zmeczony:[ ale w ramach luzu haftuje serwetkę :)] ale już powoli sezon się kończy to będzie więcej czasu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sklep dobry, wydaje mi sie ze w naszym ccc tez nie ma problemu z reklamacja, gorzej z malymi sklepami, siostrze sprzedali buty ze niby ze skory, a skora byla na wierzchu a w srodku sztuczne i sie wyparli towar sprzedany, uwierzyla sprzedawczyni ze cale ze skory, a noga pali...
Jakluczniku teraz zauwazylam jaka modelke zrobilas z Loli!
Tosial, zjadlabym takich winogron z krzaka, zrobilas smaka...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Dziewczyny i Chłopaki, idą święta... Może to z mojej strony falstart - ale rodzinę mam dużą, znajomych też sporo dlatego szycie musiałam zacząć już. Oto pierwsze wytwory - kalendarze adwentowe. Wprawdzie adwent w tym roku nie będzie trwał 24 dni ale parę czekoladek więcej chyba dzieciom nie zaszkodzi:):). Kalendarz ma wymiary 60x36 cm, w sumie uszyję ich 6 sztuk. Jeden już poszedł do synka mojej siostrzenicy.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetny pomysł, bardzo ładnie dobrane kolorki.

22 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.