Wersja do druku

22 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne ubranka, bardzo mi się podobają
Avatar użytkownika
Świeżynek
Śliczności, słodkie drobiazgi a jak wypracowane. Jesteś mistrzynią dokładności. Przyglądam się i podziwiam szycie, równiutkie łączenia, wszystko w punkt. Zazdroszczę umiejętności, dokładności i świętej cierpliwości.
pozdrawiam Ela
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Dziewczyny, miło jest być chwalonym:):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie oto porcięta sobie uszyłam - na rower, na działkę. Bawełna 100%, taniocha:):), po 9,50 zł za metr.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne, skąd wykrój?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ale super:) I jakie równe szwy! Taka stopka czy wprawne oko i pewna ręka? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie by się też przydało jeszcze hajdawerków, ale projektów nie ma nawet kiedy robić :( . Nawet założenie że od tej pory jedynie "lny i jewabie" nie ma atrakcyjności, jeśli hobbystkę wpuścić do maszyny. W konkursie z pomysłami wygrywają przeróbki i ozdóbki,hafty, bo są szybsze, no i ambitniejsze. Ale może uda mi się uszyć podobne jak twoje, temperatura leci w górę, tyle że teraz moje wymiary są niezbyt modelowe. Nie żryć tyle, i koniec! Popatrz, chce się wszystkim tego samego w lecie!!! Krótkich spodni im więcej tym lepiej :).
Fajowe, i że za 10/m?
Obiecałam sobie, że w Wawie przejrzę stare adresy, mam jeszcze od metra tkanin w szafie, ale te były po 18/m bawełny.Pozdrowionka ze stolicy.
:papa:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Administrator
Takie oto porcięta sobie uszyłam - na rower, na działkę. Bawełna 100%, taniocha:):), po 9,50 zł za metr.
Pełna profeska w obszyciu - podoba mi się, że wszystko takie ładne i staranne :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to już jestem:):)Kochani, dziękuję za uznanie. Wykrój wziął swój początek z Burdy, parę lat temu. A że gabaryty trochę mi się zmieniły to i wykrój musiałam przerobić, więc nie jest to Burdowy oryginał. Stopka do szycia zygzakiem, trochę wprawy mam - przecież szyję od przeszło pół wieku:):). A niżej bluzeczka z resztki materiału, "sztukowana" wstawką. Przyda się w te upały. Przy okazji - proszę poradźcie na co można wykorzystać taką wstawkę? Mam jej dużo i tak sobie leży i leży...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
przód tył
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O przydałaby mi się taka bluzka :) A co do wstawki, to może ozdobna poduszka, wstawka do firanki, albo do fartuszka kuchennego (choć to bardziej byłby ozdobny fartuszek :) ). Albo zrobić klosz do lampy:
https://www.decohouse.pl/pl/p/Abazur-lniany-XL-bialy-z-koronka/1103

22 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.