Wersja do druku

22 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Marianka:):). Kalendarze skończone, teraz "na tapecie" powłoczki na poduszeczki - jaśki:):). Jaśki kupione w IKEI po 5 zł sztuka.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne.Czy też na prezent?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marianka, moja jest ta na przedostatnim zdjęciu, reszta na prezenty. Do uszycia zostały mi jeszcze dwie (na razie). Miło że Ci się spodobały, dziękuję:):). Mam nadzieję że "adresaci" będą zadowoleni. Poduszeczka zawsze się przyda.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ojej! ale cuda! te kalendarze są niesamowite :) moje córki już nie mogą sie doczekać kalendarzy adwentowych ale ja zawsze kupuje gotowe...aż mi głupio teraz :( musze się zmobilizować i uszyć koniecznie!! :) a poduszki urocze :) nadadzą klimat każdemu pomieszczeniu! piękne piękne piękne! gratuluje! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam Cie za kalendarze, za pomysl uszycia i piekna prace :)
Prezenty poszylas piekne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Asiu:):). Z poduszkami na razie koniec - oto dwie jak na razie ostatnie. Chyba że się skuszę i uszyję jeszcze dla siebie, taką w kolorach bordo. No i przy okazji uszyłam jeszcze buty i małe zawieszko-rożki na lizaka, czekoladkę i parę cukierków. Te rożki nazwałam "kołczany".

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba jestem chwalipięta:):) a może samochwała?. Oto następne drobiazgi - uszyłam je dla kuzynek. Podkładka po garnek, pod półmisek, jak kto woli. Wymiary 29x29 cm. Tak wyszło:). Powłoczki w kolorach bordo "się szyją".

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
no i gotowe wkład to ścierka do podłogi (nowa!) tnę na trójkąty, rozkładam i jest kwadrat będą zszyte jak rękaw paski o szer. 5 cm
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakłuczniku :oklasky:śliczne :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne prezenty. Robota idzie na całego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakluczniku, u Ciebie sie juz czuje swieta :

22 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.