Wersja do druku

55 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam pytanie, czesto widze linki do sklepu tkaniny.net, ale czy ktos z Was rzeczywiscie robil zakupy w tym sklepie i moglby go polecic lub nie?
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam pytanie, czesto widze linki do sklepu tkaniny.net, ale czy ktos z Was rzeczywiscie robil zakupy w tym sklepie i moglby go polecic lub nie?
nie wiem dlaczego wszyscy polecaja te strone na ktorej jest drogo jak jasna cholera
pozdr
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie wiem dlaczego wszyscy polecaja te strone na ktorej jest drogo jak jasna cholera
Drogo jest pojeciem wzglednym, ja pytam o sklep i jego rzetelnosc, o nie prosze o komentarz na temat cen, ktore znam.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzień dobry świątecznie, to mój pierwszy post na forum. Widziałam już ktoś wcześniej ktoś zadał to pytanie. Stacjonarne sklepy z tkaninami w Warszawie jeszcze istnieją? Jeśli tak - gdzie?
Pozdrawiam
ja kupuję na Kochowskiego przy placu Wilsona, jest też sklep na Jana Pawła przy ogrodowej ale jakoś nie mam okazji żeby ta się wybrać
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy pisząc "Kochowskiego" masz na myśli ELKĘ z adresem ul. Krasińskiego 25?
http://www.tkaniny-elka.pl/kontakt/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sa tez sklepy na rogu pulawskiej i madalinskiego, malczewskiego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na blogu napisałam moje przejścia z Textilmarem - zasadniczo polecam, może tylko mnie się trafiło takie pechowe zamówienie. Plus za uznanie reklamacji przez Textilmar.
http://konsumentka.com.pl/
Ja nie polecam Textilmaru jak i Amstii (nie wiem, czy to jedna firma, ale ich tkaniny to jedno i to samo) materiały b. niskiej jakości, :dobani: w większości to prujące się, brzydkie poliestry i to w jakiej cenie :boisie: powinny kosztować złotówkę, bo tyle są warte. Poszewka "wiskozowa", podobno miękka i lejąca okazała się poliestrem, lub innym plastikeim (spaliłam kawałek i się stopił) w dodatku sztywnym i prującym się.
Dużo kupowałam w ABCTextylia, choć mają czasem ciekawe materiały, niestety też się 3 razy nacięłam - zdjęcia, opisy nie oddawały rzeczywistości- raz kolor był przekłamany i na zdjęciach wyglądał pięknie, a w realu...:uoeee:, raz kupiłam śmietankową "cienką" "satynę" bawełnianą, okazało się, że to normalna bawełna, gładka, ale zupełnie bez połysku, w dodatku zbita, gruba i szeleszcząca, gdybym coś z niej uszyła wyglądałoby jakbym miała bluzkę z poszewki na kołdrę, a w opisie aukcji było, że to materiał odzieżowy) ja planowałam z niej podszewkę cienkiej sukienki na którą tymbardziej się nie nadaje...Wreszcie raz sprzedali mi towar II jakości - z tej z tej tkaniny obłazi na brzegach lakier, to samo po zgięciu tkaniny od razu tworzą się przetarcia, a jest nowa niedawno kupiona, szycia chyba nie przeżyje. Podobna ekoskórka w innym kolorze od tego sprzedającego była ok.

--- Ostatnio edytowane 2013-02-24 15:43:39 przez moonikat ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To skad oni maja tyle pozytywnych koemntarzy jak badiewie takei sprzedaja, ja takei sprawy od razu reklamuje a jak to nie pomaga to prze uokik zalatwiam i zawsze jestem do przodu.Nie ma co dawac sie naciagac i oszukiwac za takie pieniadze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo nie mają konkurencji ;) kupują pewnie hurtem z Chin i tylko oni mają na allegro wybór np 30 kolorów szyfonów w jednym miejscu mimo, że badziewie i zawyżone ceny patrząc na jakość.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ostatnio robilam rekonesans i jest duzo sprzedawcow tkanin, ale tych rzetelnych rzeczywiscie malo.A ja nie mam zaufania do kupowania tkanin na allegro, za duzo sie naczytalam przebojow chyba, a szkoda mi tracici najpierw kasy a potem nerwow na klotnie ze sprzedawca, ktory nie wiem co sprzedaje.

55 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.