Wersja do druku

55 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja od nich kilka razy kupowałam i byłam zawsze zadowolona. Tkaniny kroją "szczodrze", tylko faktycznie na opisy trzeba uważać i jeśli są jakieś wątpliwości to lepiej dopytać.
No wlasnie z tym jest problem, bo oni nie wiedza co sprzedają, jaki jest skład tkaniny, w jakim procencie itd., stad nieporozumienia wlasnie, bo dla nich bez roznicy czy bawelna to czysta bawelna czy z domieszkami pol na pol n a przyklad, dla mnie akurat skład i jakość tkaniny sa najważniejsze, może dlatego ze nie nosze sztucznych rzeczy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W ABC Tekstylia kupowałam wielokrotnie i nadal zamierzam. Kilka razy źle kupiłam. Teraz juz wiem, że jeżeli w opisie jest napisane, że materiał nadaje się również na obicia, tzn. że mam do czynienia z obiciówka i mimo, że ma lycrę, to na ubranie niekoniecznie się nada. Druga uwaga dotyczy nasycenia barw na zdjęciach. Kilka razy przyjechał do mnie materiał bledszy niż ten na zdjęciu. Ale generalnie polecam tego dostawcę. Pamiętajcie, że całe kupony możecie im odsyłać, bez podania powodu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeśli chodzi o zakup tkanin przez internet to kupowałam póki co w 3 sklepach: nawww.amstii.pl (sklep poznański bodajże) - tanio, tu kupiłam wszystkie tkaniny do swojej szytej właśnie sukni ślubnej, wysyłają kurierem zaraz jak otrzymają wpłatę, błyskawiczny kontakt mailowy nawet w późnych godzinach:)
Wysokiej jakości tkaniny (włoskie, genialna jakość, chociaż ceny też 'włoskie') kupowałam na www.tkaniny-italia.pl (to póki co mój ulubiony sklep z wysokogatunkowymi tkaninami - cudowny kaszmir, koronki, jedwabie, nic tylko napaść na bank i klikać;)), fajną włoską miękką dzianinę kupowałam natomiast w sklepie Tesma na www.tesma.pl, oni często robią jakieś promocje, albo oferują darmową wysyłkę.

Planuję uszyć za jakiś czas pościel z bawełny i w tym wypadku kupię ją na Textilmar. Sklepu jeszcze nie znam, ale po zakupie na pewno podzielę się opinią:)

--- Ostatnio edytowane 2014-04-26 20:32:13 przez Panna Ewelina ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

czy dodatki krawieckie typu delikatna w dotyku taśma rzepowa (część pętelkowa i część haczykowa - kupowane razem i/lub oddzielnie) kogoś interesują? Taki rzep, stosowany np. w śliniakach dla niemowląt. Silny, ale delikatny zarazem.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Poczytaj regulamin, albo zgłosimy cię do Susanny jako spamerkę...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czytałam, dziękuję.
Ponieważ nie chcę mieć etykietki spamerki, to może zareklamuję sklep, w którym ja się zaopatruję. Polecam tkaniny z http://www.craftfabric.pl. Jakość pierwszorzędna, a wzory świetne. Cena niestety może odstraszać, ale ciężko dostać interesujący design produkowany na naszym polskim rynku. Szkoda...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przeczytałam cały wątek i znalazłam w sumie tylko jedną opinię o sklepie internetowym Natan. Czy ktoś jeszcze ma z nimi jakieś doświadczenie? Chciałabym kupić kilka tkanin na bluzki, ale trochę się boję. W tej jednej opinii ktoś wspomniał, że ich bawełna na sukienkę była sztywna jak obrus.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ja tam kupowalam sztruks na sukienke do cywilnego,wstawialam ja tu dawno temu,tkanina bardzo dobrej jakosci

http://sklep.supertkaniny.com/pl/p/Sztuks-drobny-prazek-bawelna-ROSA-BLUE/1820
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeczytałam cały wątek i znalazłam w sumie tylko jedną opinię o sklepie internetowym Natan. Czy ktoś jeszcze ma z nimi jakieś doświadczenie? Chciałabym kupić kilka tkanin na bluzki, ale trochę się boję. W tej jednej opinii ktoś wspomniał, że ich bawełna na sukienkę była sztywna jak obrus.
Ja o natanie kiedys czytalam na fb lub innych forach nie pamietam juz dokladnie, ze zdarzaja im sie wlasnie takie wpadki, nie wiem czy ktos na blogu nie pisal swoich przezyc. Wiadomo, zawsze jest ryzyko w pewnym stopniu.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przeczytałam cały wątek i znalazłam w sumie tylko jedną opinię o sklepie internetowym Natan. Czy ktoś jeszcze ma z nimi jakieś doświadczenie? Chciałabym kupić kilka tkanin na bluzki, ale trochę się boję. W tej jednej opinii ktoś wspomniał, że ich bawełna na sukienkę była sztywna jak obrus.
Ja kupowałam i to nawet na prośbę Teściowej. Kupowałam trzy czy cztery razy i raczej to co kupiłam nie specjalnie odbiegało od tego, czego się spodziewałam, a Teściowa była bardzo zadowolona. Moim zdaniem mają na tyle dobrze zrobione zdjęcia, że po układzie fałd i połysku można z dużym prawdopodobieństwem wyczuć tkaninę.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

55 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.