Wersja do druku

55 stron: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie zniechęca brak podanego składu przy większości tkanin, o każdą trzeba pytać osobno mailowo i można się wówczas zdziwić, że coś opisane jako "wełna" nie ma jej w swoim składzie nawet w jednym procencie...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
MoniaAGApasja napisał:
Pani/Pani "incognicto" o ile się nie mylę, to ten dział jest stworzony do tego, aby dodawać sprawdzonych sprzedawców czy firmy. Tak jak pisałam przez ostatnie 3 msc byłam tam kilka razy i bardzo miło zostałam obsłużona, a ceny się zgadzały. Ja do legendy nie dotarłam bo nie siedzę w branży X lat, napisałam swoje odczucie i sądząc po opiniach w sieci i ilości klientów w hurtowni, to nie jest tylko moja opinia. Pozdrawiam "Flower" :papa:
Oj, dziewczyniska, nie wadźta się! :)
Nasza koleżanka Flower nacięła się kilka razy na swoją własną prostoduszność i ufność w ludzi. Dlatego jest teraz więcej, niż ostrożna.
A jest bardzo sympatyczną dziewuszką, wcale nie chowającą za plecami scyzoryka.
Jeżeli twierdzi, że coś jest "nie halo" z tym dostawcą - w dużej mierze polegam na jej opinii.

Kiedy raz się narobi kichy w handlu - trzeba wielu lat, żeby to odrobić...
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
obserwuje te firemke od lat po tym jak pan wlasciciel przez telefon czarowal jakie to ma niskie ceny a przy zakupie byle 2x wieksze,pan sie plątal , motal, jak slysze o tym halinowie to po prostu ostrzegam innych, zreszta to nie tylko moje zdanie, wiec co tu tlumaczyc, szuka naiwnych i na wielu forach spamuje zakladajac coraz to nowe nicki, myslac ze sie trafi ktos.Spamowac tez trzeba umiec- taka prawda.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ekhm... nie pisze w tym temacie by sie klocic, ale chcialam tylko wtracic, ze osobiscie dosc czesto zamiawiam tkaniny z zagranicy,gdyz sama miejszkam za granica i takie linki moga mi sie przydac ;)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trochę pospamuję.

Drugi kontakt z firmą P.H. PASMATEX-BIS S.C. z Częstochowy i pełne zadowolenie.

Cztery szpule nici (poprzednio też nici) Ariadna Tytan 60e po 1000 mb - razem z wysyłką 39,12 (płatne przy odbiorze). Bardzo szybka dostawa.
-------------------------------------------------------------------------------------

A druga do polecenia to ETS daszki do czapek z Zduńskiej Woli.
http://www.daszkidoczapek.pl/

Szybko , sprawnie i na temat :)


--- Ostatnio edytowane 2015-09-17 16:56:33 przez Benedek ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Mam pytanie odnośnie do jedwabiu mikado.
1. czy jego skład/gramatura są zawsze takie same? ... widząc go na żywo miałam wrażenie trochę innej faktury niż na stronie internetowej http://www.tesma-tkaniny.pl/Jedwab-mikado-3216
2. gdzie można kupić go w Warszawie lub okolicach ?
3. czy ktoś może polecić sklep internetowy, który sprzedaje oryginalny produkt ?

--- Ostatnio edytowane 2015-10-04 00:46:37 przez papia ---

--- Ostatnio edytowane 2015-10-04 00:47:10 przez papia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich,

Mam problem ze znalezieniem sznurka, który przetarł mi się w płaszczu. Szukałem w pasmateriach, ale niestety nic podobnego nie udało mi się znaleźć. Zależy mi żeby sznurek był sztywny(ten jest chyba lniany)i nie zwisał jak to ma miejsce w przypadku bawełnianych sznurków. Mieszkam w Warszawie, więc jakby ktoś mógł mi polecić jakiś sklep to byłbym wdzięczny ewentualnie coś co mogę zamówić przez internet.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam jestem tu Nowa, jeszcze nie wiem co i jak Ale szukam ścinek materialow w większych kawalkach od 25cm tworzę maskotki drobne ozdoby na darowizny i licytacje dla domow dziecka :) jeśli ktoś ma coś do wyrzucenia z chęcią za kw odkupie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja ma regularnie roznego rodzaju kawalki/scinki, /nawet ubrania/ ktore oddaje za symboliczne kwoty, do wlasnie roznego rodzaju rekodziela mniejszego, dla szycia zabawek, ubranek dla lelek itd.Jesli komus sie przyda to prosze o wiadomosc na priv.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Moja ogólna uwaga w kwestii zakupu materiałów w e-sklepach- zniesmacza mnie praktyka, która stosują niektóre sklepy, że cenę materiału podają za 1 szt.
A 1 szt.u nich to pół metra bieżącego..
Mówię o normalnych materiałach a nie panelach czy jakichś specjalnych kawałkach..

Już przyswoiłam, że cena może być za tzw. tłustą ćwiartkę (jam nie paczłorkowa) i to rozumiem, bo z jakiejś tradycji rozmiaru tych skrawków to wynika..
Jednak niepodawanie ceny za 1 metr normalnych materiałów marketingowo chyba słabo działa, a i praktycznie też nie za bardzo- przecież zakupy w takich sklepach robią osoby, które umieją liczyć nie tylko tkaniny, ale i pieniądze.
Domyślam się, że robią to po to, żeby sprzedawać wielokrotność 0.5 metra, nie bawiąc się w dokładność co 10 cm.. Jednakże zawsze, kiedy taki przypadek widzę, podejrzewam inną intencję :-)
Chyba, że ktoś podaje cenę tej swojej 1 szt. oraz informacyjnie cenę za 1 metr bieżący- chyba tylko raz spotkałam się z taką rzetelnością.

tutu
________________________________________________________
tutu

55 stron: « < 42 43 44 45 46 47 48 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.