Wersja do druku

55 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Choć u nas w wiejskim sklepiku zaczęto wypisywać ceny iesa za 100 g a nie za 1 kg jak do tej pory, jakaś rewolucja...
Od dawna kojarzę takie wypisywanie cen przy różnych produktach spożywczych, wędlina ser, ciasto.
Kupowanie co 0,5 m ma oczywiście wady od strony klienta. Na spodnie chcę 1,20, na spódnicę 0,70 i wtedy kłopot jest.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję dobrej jakościowo bawełny. Mam na myśli materiał o jednolitym kolorze, mięsisty i gładki, taki z jakiego dawniej robiono pościel. Może ktoś z Was ma namiary na sklep lub producenta, który takowy materiał oferuje. Chodzi mi o zakup hurtowy. Oczywiście gdzieś tam coś znalazłam, ale ceny są kosmiczne. Może taniej się nie da kupić dobrej tkaniny :(
Bardzo proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mi się bardzo podoba kupowanie po 0.5metra, przeważnie kupuję w internecie i puściłabym rodzinę z torbami gdybym kupiła wszystkie "potrzebne" wzory...:) Mam za to inne pytanie, czy kupując tkaninę mogę spodziewać się, ze zostanie ucięta z zapasem?
Parę razy kupowałam przez internet i tkaniny przychodziły o te 3-4cm dłuższe niż zamawiałam (czasem zapas był większy ze względu na cięcie z lekkim skosem) i po dekatyzacji mogłam kroić bez obaw. Ostatnio doznałam szoku, bo kupiłam u innego sprzedawcy i tkaniny były cięte do milimetra i tak na przykład z 49,8cm po dekatyzacji zostało mi 47 cm. Nie chcę też kupować na zapas, te mam duże i zamawiam teraz tylko konkretne wzory, których mi do projektu brakuje. Są też tkaniny, które są drogie i każdy kolejny metr lub 0,5m to spory wydatek a czasem te 5-10cm dopięłoby szycie. Chciałabym się dowiedzieć która z praktyk jest powszechniejsza, albo może bardziej zgodna ze sztuką?
Avatar użytkownika
Administrator
Wydaje mi się, że zwykle sprzedawcy sprzedają tkaniny cięte do cm. Zapasy dodaję gdy mam np. ostatnią sztukę z naddatkiem - nie odcinam go tylko wysyłam większą ilość (czasem to nawet 30 cm). A tak to tnę do 1 pełnej sztuki czyli u mnie w sklepie 50 cm x szerokość. W opisie produktu jest zaznaczone, że tkaninę przed krojeniem należy zdekatyzować i jest też podany procent kurczliwości.
Kupując tkaninę w sklepie stacjonarnym dostaniesz wymaganą ilość i nikt nie doda np. 5 cm "bo się po prostu skurczy". Oczywiście kupując stacjonarnie możesz kupić z zapasem - w sklepach internetowych sprzedawcy mają swoje jednostki sprzedaży. Ja i tak chcę wprowadzić tkaniny cięte od 10 cm wzwyż co nieco ułatwi żywot kupującym ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupowałam w sklepie internetowym Amstii. Minimalny zakup to 1 metr materiału ale powyżej można dodawać po 10 cm. Robiłam zakupy dwa razy i zawsze z dużą "górką" ucięte
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry,

szukam sklepu internetowego w którym mogłabym zakupić gipiurę z drobnymi wzorami lub motywem liścia samego lub w połączeniu z kwiatem. Bardzo proszę o pomoc. Cena nie gra roli.

Pozdrawiam :)

--- Ostatnio edytowane 2017-01-14 19:22:32 przez bebro ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję za odpowiedzi:) Czyli po prostu ta nadwyżka to taki prezent od sprzedawcy był:) Nie mam pretensji do sprzedawcy, który tnie dokładnie 0,5m lub 1m (w końcu to jednostka sklepu i za tyle płacę), ale po tylu zakupach i tkaninach ciętych z zapasem już byłam skołowana:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam , kupowałam w cottonblue.pl i jestem bardzo zadowolona miła obsługa i szybka dostawa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chciałabym gdzieś kupić kolorowy poliester nieprzemakalny. Znalazłam fajny sklep ale sprzedają hurtowo i powyżej 10 metrów. Czy macie jakiś sklep z normalnymi cenami nie 17 zł za 0,5m? Ewentualnie może jest ktoś, z okolic Warszawy kto byłby zainteresowany kupieniem większej ilości takiego materiału i mogłabym z nim połączyc zamówienie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chodzi Ci o ortalion na kurtkę? Jest w http://www.tkaninysklep.pl/ Kupuję tam różne rzeczy ale stacjonarnie. Osobiście oglądałam 3 kolory i były ładne. Niektóre wzory (zwłaszcza kwiatów) takie staroświeckie, ale nie retro...

55 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.