Wersja do druku

55 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
buszuje po allegro w poszukiwaniu niedrogich materiałow na pierwsze uszytki ;)Czy ktos z Was kupował od użytkowniczki Teona? ceny chyba dobre, skład np tanich dzianin raczej marny (na moje, laickie oko) ale do wprawek chyba mogą być?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja kupiłam od Teony koronkę, podszewkę,tkaninę bawełnianą i jeszcze jedną na sukieneczkę. Materiał taki jak w opisie. Cena bardzo dobra. Przesyłka szybka. Polecam

--- Ostatnio edytowane 2015-02-12 12:28:01 przez Ola ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też kupowałam u Teony i było wszystko w porządku.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję serdecznie i udaję się na łowy wobec tego :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja już kilka razy kupowałam u tego sprzedającego. Niedawno kupowałam i byłam zadowolona, z jakością różnie, ale w droższych tkaninach wcale gwarancji nie mamy ;)
Ceny bardzo przystępne, tylko np. ostatnio przyszły mi niektóre przybrudzone materiały, no i w opisie jednego była wiskoza, a dostałam poliester (co akurat w tym wypadku mi nie przeszkadzało specjalnie).
Jak ktoś się uczy to myślę, że i tak warto.

Ach i niektóre tkaniny szybko znikają ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-12 14:50:55 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
U teony kupowałam kilka razy lny, dobra jakość i bardzo szybko.
Pozdrawiam,
Odola
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak zaczęłam sprawdzać co TEONA teraz wystawia, to zakończyło się zamówieniem. W poniedziałek dostawa :cwaniak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zaczęłam sprawdzać co TEONA teraz wystawia, to zakończyło się zamówieniem. W poniedziałek dostawa :cwaniak:
Ja ostatnio też tak skończyłam :(
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Uff, przeczytałam WSZYSTKIE wiadomości z tego tematu. Z żalem stwierdzam, że niestety niektóre sklepy już przestały działać!;(
Co do sklepów we Wrocławiu, to na pewno polecam sklep TEXTIL przy dawnym Dworcu Świebodzkim, ul. Robotnicza 1. Trochę ciężko tam trafić (za pierwszym razem), później już same nogi niosą;) Nie wiem, czy tam jest napisane hurtownia, w każdym razie można wejść bez obaw i kupić metr czy pół. Przede wszystkim jest tam naprawdę duży wybór i przystępne ceny. To takie trochę targowisko, mi odpowiada taki klimat. Robiłam tam zakupy kilkakrotnie, kupiłam bawełnę na indiańskie stroje, bawełnę na bluzkę (biały batyst), materiał nieprzemakalny na torbę. Tylko ten materiał na torbę okazał się troszkę nie taki, jak trzeba (nie jest w 100% nieprzemakalny), ale i tak go użyłam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeśli chodzi o firmę IGA TEX (są z Wrocławia, ale mają też sklep na allegro), to też zamówiłam tam nici do overloka. Jestem z nich zadowolona, ale czekałam ponad tydzień na przesyłkę (mimo że zamówiłam usługą paczkomatu, z Wrocławia do Wrocławia...). Ale wybór jest duży i można skorzystać z opcji "odbiór osobisty".

--- Ostatnio edytowane 2015-02-21 22:52:02 przez yapok ---

55 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.