Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mi ubył nie cały metr na spódniczkę, a od wczoraj materiały (i chusty) od Kory w ilości ok 12-14 metrów wzbogaciły moją kolekcję :)
W sumie z poprzednimi zakupami i tym co dostałam od mamy będę miała ok 35-40 metrów różniastych materiałów. Przez rok nic nie kupuje!! (ta jasne:P)
Avatar użytkownika
Administrator
Hehe wiecie co a dziś mi też przyszły materiały od Kory i doszły kolejne metry - można zwariować :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sallma tak się tylko mówi że nic już się nie kupi, a w efekcie zawsze wychodzi inaczej :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oj niedobra ja :( nastepne 40 meterków doszlo ,ale z konkretnym przeznaczeniem :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam obecnie jakieś 60 metrów, bo składuję i składuję, a szyć nie ma komu. Za to przeróbki chętnie wykonuję, bo na razie nie mam miejsca na krojenie ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...a ja już miałam paluszek na "kup teraz", ale się bohatersko powstrzymałam. Nie wiem, czy mam być z siebie dumna :)
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja uszyłam sobie dziś sukienkę, to już chyba ósma ,nie dziewiąta w tym roku.Więc z mojego stosu ubyło następne 170cm.:oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...a ja już miałam paluszek na "kup teraz", ale się bohatersko powstrzymałam. Nie wiem, czy mam być z siebie dumna :)
W nagrodę kup sobie jakąś tkaninę :)

A tak offtopowo - czy jest sens w nałożeniu szlabanu na kupno tkanin do czasu, aż nie pozbędzie się np. 75% obecnie posiadanych? Na 100% nie liczę, bo mam po szafach różne takie, które mi się już z jakiegoś powodu nie podobają albo nie mam na nie pomysłu. Bo mam chyba jednak za duży metraż tkanin jak na osobę, która szyje głównie dla siebie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma sensu!! :D
Stracisz mnóstwo okazji ;)
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Administrator
Nie ma sensu!! :D
Stracisz mnóstwo okazji ;)
Popieram :D Taka okazja może się nie powtórzyć :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.