Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mrufko, super pomysł na sukienkę z materiału Manuskrypta
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha ha ha, to lepiej Wy mi ją uszyjcie, bo chyba mnie przeceniacie. W życiu nie zdołam uszyć takiej sukienki. Toż przecież czarna magia. Jedną falbankę umiem uszyć, ale więcej już nie. To wyższa szkoła jazdy, a ja chyba pozostanę na etapie raczkowania.
Avatar użytkownika
Administrator
Masz na myśli tę długą składającą się z falban? Góra jak w gorsecie tz. ciecia angielskie chyba a potem kilka falban :)
To miałam na myśli: http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2004/04-06/burda05/03.html O ile dobrze kojarzę, to w tej nie ma żadnych cięć angielskich. Ech, Susanno - Ty byś dobrze wyglądała w tej sukience :( Ona nie jest niestety dla mnie, ale jeżeli się CI spodoba - to szyj i się pochwal. Chociaż sobie popatrzę ;)
Aaa kojarzę tę sukienkę! Miałam fazę żeby ją uszyć. Tylko mnie ten dekolt troszkę przeraża tz. brak biustu u mnie i duży dekolt w sukience :D zmniejszyć zawsze można no nie ;) W każdym razie jest w katalogu "do uszycia".

A ja myślałam o jeszcze innej, z tegorocznych wydań Burdy :)

Manu co Ty piszesz! Przecież to prosta sukienka! Szyjesz dużo bardziej skomplikowane kroje!! Patrz:
1. Przód i tył bez jakiś zaszewek i cięć. To tylko 2 części.
2. Potem masz 3 falbany czyli 3 paski materiału, co jeden to dłuższy.
3. Wszywasz troczki w pasie i na ramionach
4. Dekolt możesz obszyć lamówką
I co w tym skomplikowanego??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam z tego materiału sukienkę z najnowszej czerwcowej Burdy. Ale idzie do spalenia, bo nie mogę na nią patrzeć. No ten materiał w ogóle mi nie pasuje. Zgadnijcie, co powiedzieli u mnie w domu, kiedy zobaczyli tę sukienkę? Podpowiem tylko, że to chyba już standardowy tekst :)

--- Ostatnio edytowane 2011-06-05 13:45:01 przez Manuskrypt1 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Który model?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Model 102, dzisiaj mamy zrobić zdjęcia, to może ją pokażę. Ale uprzedzam, ze to tragedia wielka, dramat w trzech aktach :) I ciekawa jestem czy odgadniecie ten standardowy tekst mojej rodziny? :)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
O BOŻE !!!

HEHE

--- Ostatnio edytowane 2011-06-05 14:42:03 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A damskiego fasonu nie było?

B-)B-)B-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Eee no 102 to fajny model! I taki hmm - fajny dla kobiet w ciąży :) No i prosty.

czeremcho znowu leże, zabijasz hasłami :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zrobiłyśmy zdjęcia, to wstawiam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.