Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczęta? A co myślicie o tym materiale? Jedwab ręcnie malowany, ale jakiś taki babciowy chyba? Leży u mnie chyba z rok i nie wiem, co z niego uszyć, bo wszyscy mówią że jest brzydki i taki dla starszych pań. Zaczęłam niby szyć z niego sukienkę z czerwcowej Burdy (tej żółtej), ale nie wiem, czy jej nie rzucę, bo jakoś tak nie przekonuje mnie ten materiał. Sama nie wiem, co o nim myśleć.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny, bardzo nawet :) Ja bym z niego uszyła długą do ziemi sukienkę na grubych ramiączkach. Ale pewnie nie masz na tyle tego materiału. Wzór nie jest babciowy, ale musisz do niego mądrze dobrać dodatki. Ja gdybym uszyła z niego długą do ziemi spódnicę, to pewnie bym nosiła go z białą bluzką z falbanką wokół dekoltu. Najlepiej by wyglądał chyba z kompletnie niewzorzystym innym materiałem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z Mrufką - materiał spoko, ale raczej nie na bluzkę - też bardziej widzę z tego spódnicę :)
Avatar użytkownika
Administrator
Od razu pomyślałam o długiej sukience a jeśli nie starczy to spódnica. Może z falban?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno - czytasz mi w myślach, ja dokładnie o takiej spódnicy myślałam. Taka z trzech falban. Ale taka falbaniasta sukienka też byłaby boska ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Susanno - czytasz mi w myślach, ja dokładnie o takiej spódnicy myślałam. Taka z trzech falban. Ale taka falbaniasta sukienka też byłaby boska ;)
I np. taka szeroka gumka w pasie - wyglądałaby bombowo!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proponuję, żebyśmy we dwie uszyły spódnicę dla Manuskrypta z tego materiału, bo chyba dokładnie tą samą mamy na myśli ;)

Ja kiedyś gdzieś w Burdzie widziałam bardzo fajną sukienkę, która z tego mogłaby wyjść. Ale na nią trzeba było pomiędzy 2 a 3 metrami materiału. Bardzo letni jest ten materiał i w żadnym razie nie jest babciowy.
Avatar użytkownika
Administrator
Proponuję, żebyśmy we dwie uszyły spódnicę dla Manuskrypta z tego materiału, bo chyba dokładnie tą samą mamy na myśli ;)
Hehe świetny pomysł :D

Ja kiedyś gdzieś w Burdzie widziałam bardzo fajną sukienkę, która z tego mogłaby wyjść. Ale na nią trzeba było pomiędzy 2 a 3 metrami materiału. Bardzo letni jest ten materiał i w żadnym razie nie jest babciowy.

Masz na myśli tę długą składającą się z falban? Góra jak w gorsecie tz. ciecia angielskie chyba a potem kilka falban :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to jest piękny kawał tkaniny! ja widziałabym ją w afrykańskich klimatach :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz na myśli tę długą składającą się z falban? Góra jak w gorsecie tz. ciecia angielskie chyba a potem kilka falban :)
To miałam na myśli: http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2004/04-06/burda05/03.html O ile dobrze kojarzę, to w tej nie ma żadnych cięć angielskich. Ech, Susanno - Ty byś dobrze wyglądała w tej sukience :( Ona nie jest niestety dla mnie, ale jeżeli się CI spodoba - to szyj i się pochwal. Chociaż sobie popatrzę ;)

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.