Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie już nie moja w tym głowa. Upłynniłam ją dzisiaj. Dałam koleżance z pracy. I dobrze, bo nie mogłam na nią patrzeć. Naprawdę Mrówko, zastanawiam się, ci widziałaś w tym materiale, bo dla mnie to on jest ohydny :) A w tej chwili przyszło mi do głowy, ze mogłam podszewkę z niego zrobić. Do jakiejś kurteczkie, albo zakietu. Ależ jestem gapa!

--- Ostatnio edytowane 2011-06-06 19:52:43 przez Manuskrypt1 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I dobrze, bo nie mogłam na nią patrzeć. Naprawdę Mrówko, zastanawiam się, ci widziałaś w tym materiale, bo dla mnie to on jest ohydny :) A w tej chwili przyszło mi do głowy, ze mogłam podszewkę z niego zrobić.
i dobrze, że oddałaś, bo skoro materiał nie podobał Ci się wcale, to i ubrania z nim jako podszewką, też miałyby ten feler. :)
mnie, tak jak i Mrufce, też się podobał ten materiał
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry,
a co powiecie o tej bluzce? Rok temu uszyłam niebieską, ale ona już nie jest w moim posiadaniu. I jakiś czas temu uszyłam białą. Mnie bardziej podoba się biała. I dobrze mi się ją nosi, ale jestem ciekawa, która tak ogólnie jest ciekawsza, niebieska, czy biała? Model wzięłam z zeszłorocznej Burdy.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jak dla mnie to ta niebieska :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja też tak wolę ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też myślę że niebieska :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja tez myślę, że niebieska ale w sumie obie ładne. Niebieska bardziej wyrazista.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja zdecydowanie jestem za białą ,bardzo lubię białe bluzki:):)

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.