Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus zobacz ta też jest fajna...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czy to dobrze widać, ale tam na rękawie są zrobione takie falbanko-zakładki. Super to wygląda:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do do samego wykroju mojej sukienki to zerkną na wykrój czy te zaszewki są symetryczne czy nie bo mi się wydaje że one są takie same.
Sprawdzałam, są różne, te ze strony bez ramiączka są o 0,5cm głębsze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nie wiem czy to dobrze widać, ale tam na rękawie są zrobione takie falbanko-zakładki. Super to wygląda:)
Kurcze nie za bardzo widać :/ ale wydaje mi się że jest kapitalna :)

Panett masz rację, są rożne. Niemniej i tak słabo trzymają górę... przynajmniej u mnie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szyję już wiele lat, ale to co napisała ITA o przyszywaniu metek to mnie zaskoczyło. Nigdy żadna klientka nie zażądała metki przy uszytym ubraniu, ciekawa sprawa !
Ja też nie podejmuję się szycia bez przymiarki, zdarzyło mi się parę razy uszyć prostą spódniczkę na wymiary podane przez klientkę, nie było reklamacji. Przy szyciu miarowym musi być chociaż jedna przymiarka, bo kształty naszych niektórych przemiłych pań są naprawdę "ciekawe"....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam metki bo prowadzę działalność usługowo handlową . Mogę oprócz szycia jako usługi sprzedawać swoje gotowe wyroby np. do sklepów .To wtedy muszą posiadać metki z rozmiarem i składem materiału a także nazwą firmy . A że kobiety często u mnie zaopatrują się w tkaniny to dla nich też wszywam , głównie z przyzwyczajenia, i tylko jedna klientka była taka co jej wszywałam 46 zamiast 48
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.