Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jako, że kawał czasu nie udzielałem się na Forum - Witam ponownie!
Kilka rzeczy w żywocie mi się powiedzmy ustabilizowało na tyle przynajmniej, żeby mieć chwilkę dla siebie i wygrzebać choć kilka obiecanych dekady temu zdjęć. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nie są to arcydzieła, popełniam masę błędów i nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak powinno, nie mniej człowiek uczy się całe życie.
Kilka wyjaśnień:
Projekt Kalix nie do końca jest mój, bowiem oryginał na dollfie pochodzi z tąd. Ja to tylko przeprojektowałem i uszyłem w większej skali tak, żeby dało się to nosić na człowieku. Nie jest idealnie, ale biorąc pod uwagę, że miałem do dyspozycji wtedy raptem 2 zdjęcia pogladowe uważam, iż nie wyszło najgorzej. Frędzel jest jedną z moich 3 lalek. Zdjęcie to pochodzi z organizowanej przez mnie w połowie Kwietnia tego roku Corocznej Magnificonowej Wystawy Dollfowej organizowanej przy okazji Festiwalu Sztuki i Kultury Japońskiej Magnificon IX (Jako, że cała wystawa jak i kilka jeszcze ciuszków są w całości moim projektem - jak tylko dostanę zgodę na publikację zdjęć od ich właścicieli - na pewno kilka zamieszczę).
Na fotce z Orosiem (kolejny lalek, lecz tym razem nie mój) - przy okazji moja facjata z przed bodajże 5 lat.

Nie są to oczywiście wszystkie moje dziełka. Wyzbieranie wszystkiego trudnym zadaniem będzie, bo jakoś nigdy nie przykładałem wagi do dokumentowania swojej pracy, nie mniej jak tylko znajdzie się okazja na pewno cos jeszcze wrzucę.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-19 23:31:08 przez Ryoko Yuki ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Ja i Oro Projekt Kalix 2 Projekt Kalix 1 Frędzel Projekt Ayeka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale czad!! jakbym znalazła się w innym świecie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie myślałam ,zeby sobie kawe na pobudkę zrobić .Już nie muszę obudziłeś mnie dokładnie.Jeśli nie są to arcy -dzieła to jak inaczej można je nazwać .Ja chcę takie lale....śliczne:)
Avatar użytkownika
Administrator
Te laleczki są cudne a jakie właściciele szyją dla nich ubranka to przechodzi ludzie pojęcie! Co za precyzja i staranność wykonania, faktycznie inny świat:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
O Matyldzio......:D:D Cudo
Avatar użytkownika
Świeżynek
Odkopałem kilka kolejnych fotek. Kilka jeszcze lalków w moich ciuszkach a na koniec coś poważniejszego. Jak na pierwszą w życiu szytą sukienkę komunijną wyszło chyba nie najgorzej.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Coś poważniejszego II Coś poważniejszego
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lalki są niesamowite!!!!!!!!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
lalki jak z horroru
fajowe !!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak,ja też czuję irracjonalny lęk przed takimi lalkami.
Nie rozumiem potrzeby zabawy w strojenie lalek,może dlatego,że mam własną, najprawdziwszą,żywą...
Może gdybym miała duszę artystki...ale nic z tego...
Sukienka komunijna wyszła super koro twierdzisz,że to pierwszy raz to ekstra super.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Noooo, robi wrażenie - wszystko robi wrażenie...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.