Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
kolorowy szaliczek na szydełku, no wystaczy chwalenia się ;) jestem w trakcie robienia spódnicy szydełkowej ale nie wiem czy na lato zdążę ;D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wspaniałe rzeczy tu pokazujesz! Od razu zamawiam u Ciebie te dwa brązowe sweterki, ale podziwiam wszystko, naprawdę: i szydełkową i drutową robotę. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Brązowy oddałam mamie natomiast ten bez paska to ciemna śliwka :),miło mi że komuś sie podobają rzeczy które robie :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mojra, cudowności wyczyniasz, a ten szalik córci to mistrzostwo świata. Jak to zrobiłaś, to jakiś rodzaj pomponów połączonych łańcuszkiem? No istne cudo, naprawdę!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
to taka włóczka i tylko łańcuszek co pomponik jedno oczko i zpowrotem , nie jestem dobra w tłumaczeniu sorrki :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dawno temu u mnie na wsi robiło się takie łańcuchy na choinkę z szerokiej gumy, może to jest właśnie to? Powiedz jak zrobiłaś ten szalik, bądź koleżanką:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Aaaaaaaaaaaaaaa! Faktycznie jest taka włóczka, to już wiem o co chodzi, ale pomysł genialny!B-) Dzięki.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
proszę bardzo może zdjęcie w zbliże niu bardzj jeszcze pomoże
najpierw robiłam łancuszek a z powrotem w każde oczko znów wbijałam sie ale zostawiając jednego "kotka" tak że co trzeci kotek to oczko .

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
proszę bardzo może zdjęcie w zbliże niu bardzj jeszcze pomoże
najpierw robiłam łancuszek a z powrotem w każde oczko znów wbijałam sie ale zostawiając jednego "kotka" tak że co trzeci kotek to oczko .
Nic nie wiem hahaha ale podoba mi się bardzo :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hehe bo ja tak potrafie wytłumaczyć ;)

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.