Wersja do druku

12 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No tej CI Mogotko nie oddam bo za dużo razy ją prułam by sie pozbyc;) no i mi też się podoba ba nawet mojemu meniowi się spodobała ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest śliczna ...mam beżową taką w duże oczka ,zakładam pod to koszulkę i wygląda świetnie .Ale jej oczywiście nie zrobiłam :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti czy jest coś czego Ty nie potrafisz ? :angel::angel: też śliczne te Twoje robótki .
Pilotować promu kosmicznego :angel:
A serio - to jest wiele rzeczy których nie potrafię, a nie znam nikogo, kto mógłby mnie nauczyć...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzeczka jak zwykle bardzo ładna!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzeczka Mojry jest prześliczna, chciałabym też taką !
Avatar użytkownika
Administrator
Mojra jesteś mistrz! Cuda i cudeńka wyczarowujesz tym szydełkiem :) Masa rzeczy mi się podoba, szczególnie serwety na stół (pięknie, w sklepach takie cacka są bardzo drogie), bluzeczka na lato (koniecznie "wyprodukuj" spódnicę) i ta sukieneczka dla małej damy. I kurki na jajka świetnie wyglądają :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
NOOO wielkie dzieki moje kochane ...pusze się jak pawica hihihihihi
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Lubię szydełko :) ja robię różne rzeczy ale nigdy nie starczyło mi czasu na na przykład taką piękną dużą serwetę, szacun
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne dzieła szydełkowe...
Jak byłam nastolatką to też sporo robiłam na drutach i szydełku. Niestety mam słomiany zapał i prawie niczego nie kończyłam :(
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Właśnie zrobiłam bolerko

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

12 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.