Wersja do druku

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I sukienusie dla kuzyneczki i wnusi koleżanki.
Malutka Wiki fajnie sie prezentuje ?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Malutka Wiki fajnie sie prezentuje ?
Prawdziwa dama! :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kochane dziewczynki! Jeśli wiecie co to oczko łańcuszka, półsłupek,słupek, słupek podwójny, potrójny itd. to znaczy że umiecie szydełkować-naprawdę! To proste jak budowa cepa.Jeszcze tylko nauczcie się dokładnie czytać (analizować)schematy i do roboty!Ja uczyłam się z książki"220 splotów szydełkowych", kupionej w empiku.Tam jest wszystko bardzo szczegółowo i przystępnie opisane-szczerze polecam.Sama nie tworzę schematów, ani wzorów, to już myślę wyższy stopień wtajemniczenia. Kupuję "Moje robótki","Robótki ręczne",jest tego trochę.Szydełko to cudowne lekarstwo na stres. Ja mam tę przypadłość że mnie nosi, nie usiedzę bezczynnie chwili-takie ADHD w dorosłym wydaniu -z szydełkiem w ręku-usiedzę! więc niespokojnym duchom szczerze polecam. Jak znajdę kabel(gdzieś się przede mną schował) do zrzucania zdjęć z aparatu na kompa to wstawię parę fotek.Ale się rozgadałam, wybaczcie!:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie to wydziergałaś!!!
Mnie jakoś się nie chce... wolę druty B-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zawsze chciałam mieć taką białą sukienkę robioną na drutach, może się nauczę i sama sobie zrobie hehhe
Moja Mama to ta drutach zawsze robiła:) zawsze miałam pięknę sweterki, bolerka - zawsze koleżanki pytały gdzie takie ładne kupiłam, a ja dumna z mojej Mamy mówiłam : to moja Mama mi zrobiła:D

Pięknie Wiki wygląda, taka malusia księżniczka:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zgadzam się z Daną jak się umie oczka , słupki itd to juz proste dalej
atu jest wszystko jasno i przystępnie opisane , mi wiele pomogło

http://www.greyworm.net/majka/index.php?go=robotki/kurs_szydelkowania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, mojra, to jest właśnie kurs dla mnie! :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ciesze się , że pomoże Ci , ja najpierw go przeczytałam i zrobiłam pierwszą serwetę ,fotki poniżej ,strasznie się przy niej napracowałam a potem juz wyszły następne prace i wciągnęło mnie ale i dzięki temu forum równiez zaczynam więcej szyć :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Monka88 druty równiez nie są mi obce, chyba najwięcej robie na drutach oto niektóre robótki by nie zanudzać, no ale może dla kogos będzie źródłem inspiracji

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
c.d.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

12 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.