Wersja do druku

59 stron: « < 51 52 53 54 55 56 57 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aaa! No widzisz, teraz wiem. Dość naiwnie myślałam,. że to wszywanie "ściągacza" przy szyi koszulek trykotowych robi się dwuetapowo: obrzuca, potem przyszywa jedno do drugiego. Jakoś nigdy tego nie prułam, więc żyłam sobie w nieświadomości. Hmmm. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę to robić, ale wiem, czego nie potrafi czteronitkowy owerlok. Będę myśleć dalej...
Dzięki!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może głupie pytanie ;/ ale co to jest ten "zestaw do wykrojników" z gazetki Lidla z 24 strony ?
zestaw do wykrojników to poprostu papier do kopiowania form do tego jest dołączona poduszeczka na nadgarstek na szpilki oraz kreda krawiecka

--- Ostatnio edytowane 2014-01-23 01:23:06 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje jolka68, a linijki 150 cm, plastik nieprzezroczysty z rączką to ponat 100 zł na allegro:boisie:, chyba kupie sobie w budowlańcu taką deseczke-wykonczeniówke, dokleję rączkę i podziałkę zrobie, na start będzie :D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje jolka68, a linijki 150 cm, plastik nieprzezroczysty z rączką to ponat 100 zł na allegro:boisie:, chyba kupie sobie w budowlańcu taką deseczke-wykonczeniówke, dokleję rączkę i podziałkę zrobie, na start będzie :D
'

nie przepłacajcie dziewczyny, ja swoje liniały krawieckie (włącznie z linijką 1.5 metra) kupiłam w pro cezas góra 40 zł kosztują :)

Tutaj oferta dla krawcowych: http://procezas.pl/kat/20/przyrzady-krawieckie.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
fajna stronka i ceny rzeczywiscie nie wysokie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam od nich linijkę 100cm drewnianą, ale średnio ją lubię, bo jest za gruba i zbyt mało precyzyjna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To tak to się teraz nazywa "ZPS Pro -Cezas":D Sądziłam,że po CEZAS-ach już nic nie zostało .
Drzewniej:D były bodajże jedynym źródłem zaopatrzenia placówek oświatowych:).
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no widzicie, jednak świat się aż tak bardzo nie zmienia ;)

ja nie narzekam na ich sprzęt, wygodny przy manewrach na belce :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, mam problem, mojej mamie popsuł się wiekowy Łucznik. Czy warto kupić do domowego szycia tego Singera z oferty Lidla?
Doradźcie...
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Zależy to od indywidualnych potrzeb. Jeżeli możliwości wiekowego Łucznika są wystarczające, to można pomyśleć o oddaniu maszyny do warsztatu na profesjonalną naprawę/przegląd, po tym posłuży dłużej od nowej maszyny. W przypadku, gdy możliwości maszyny są niewystarczające, lub maszyna po prostu przestała się podobać, można kupić nową spełniającą oczekiwania.

59 stron: « < 51 52 53 54 55 56 57 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.