Wersja do druku

59 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Brawa dla małżonka :) Myślę, że będziesz zadowolona tak jak zadowoleni są użytkownicy stębnówek z Lidla.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No gratulacje. Podzielisz się wrażeniami jak już zaczniesz działać?
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aire, koniecznie opisz co i jak.
Moja mama to mnie naciskala bardzo na tego overlocka, ale troche sie boje, ze wydam pieniadze, a moze nie bede go potem uzywac. Poza tym nie mialam nigdy do czynienia z overlockiem.:(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja miałam do czynienia z owerlokiem przez chwilę, gdy byłam dzieckiem. Ktoś chciał sprzedać i rodzice wzięli maszynę na testy. Maszyna szyła tak sobie, więc do zakupu nie doszło, ale parę ściegów zrobiłam. I tyle, więc jestem w temacie zielona jak pierwiosnek. ;)

Zaraz siadam do pierwszego szycia, potem opowiem co i jak :) Jestem dobrej myśli, bo zewnętrznie wszystko wygląda na bardzo dobra jakość (może nawet lepszą niż zwykła maszyna silvercrest).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny, maszyna sprawuje się dobrze - bez obaw. Kupiłam ją 10 miesięcy temu córce pod choinkę jeszcze w Niemczech. Dla tych dziewczyn, które nie miały do czynienia z overlockiem - uważajcie na palce podczas szycia ( choć zabezpieczenie noża jest właściwe), ale dla chcącego nic trudnego. Maszyna posiada - o czym na pewno szczęśliwe posiadaczki overlocka wiedzą - funkcję wyłączania noża. Pozdrawiam i życzę powodzenia

--- Ostatnio edytowane 2011-11-01 20:49:48 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Administrator
No cóż zawsze musi być ten pierwszy raz, mało kto miał wcześniej do czynienia z overlockiem. Bez obaw, da się toto opanować.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystko przez facetów!!!
Moje Szczęście zapragnęło pieczonej fasolki w puszcze (tydzień brytyjski mamy) i pojechało do lokalnego "Lidelka", dzwoni, że mogłabym obejrzeć. No i mam overlocka z Lidla.
Plastiki są naprawdę bardzo dobre (w poniedziałek oglądałam maszyny w Media Expert - bez porównania). Oczywiście jeszcze w sklepie rozpakowaliśmy maszynę, musiałam sprawdzić igły (okazuje się, że w domu mam jeszcze 10 szt. takich samych od singera), żółta nić nawleka się fatalnie, reszta ujdzie. Instrukcja w miarę, w miarę, ale uczciwie trzeba czytać od początku. No i dość przyjemnie się szyje. I w ogóle wygląda jak singer 14U554.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napisałam o owerloku, wybaczcie, że daję linka do bloga, ale tu bym napisała to samo...
http://tfurczy.blogspot.com/2011/11/pierwsza-randka-z-owerlokiem.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przeczytałam z wielkim zainteresowaniem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aha, a ja po dwóch dniach byłam o krok od oddania tej maszyny do sklepu, próbuję jeszcze, albo złej baletnicy itd.... W dalszym ciągu mi się podoba wizualnie. Aire zmieniałaś igły na na zwykłe kupione w sklepie? Te załączone z maszyną, oryginalne od Singera są o ok 0,8mm dłuższe od igieł Schmetz'a i Ponny. Zmiana igły = zmiana jakości ściegu, już stestowałam. A poza tym wrażenia podobne jak w Twoim blogowym opisie.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

59 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.