Wersja do druku

59 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak może być. Czasami, ale rzadko można dostać podwójne igły do stretchu właśnie, a i to nie gwarantuje sukcesu. Dzianina wiskozowa bywa wredna.

--- Ostatnio edytowane 2011-10-03 20:14:25 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hm, podwojne igly do streczu mowisz?
http://www.eti.com.pl/Katalog/Akcesoria-do-maszyn/Igly-Schmetz/Igla-SCHMETZ-do-stretchu-do-sciegu-ozdobnego-130705H-S-ZWI-rozstaw-40mm-2x75.html - nie wiem tylko, czy rozstaw stopek jest dobry, musze sprawdzic.
Moze to byloby rozwiazanie, bo scieg overlokowy do materialow elastycznych dziala dobrze, ale tylko na igle do streczu wlasnie.
Chcialabym jakos to rowiazac, zeby moc dzianine tez szyc.



--- Ostatnio edytowane 2011-10-03 20:39:44 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla wszystkich zainteresowanych - w Lidlu będzie overlock od poniedziałku 31.10 za 499zł :)
Avatar użytkownika
Administrator
No proszę! Gdybym miała na zbyci 500 zł to bym kupiła tego overlocka na próbę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
A czy orientujesz się czy "słynne" już maszyny LIDLowe są w tej chwili w sprzedaży?
Niby na stronie sklepu się wyświetla, ale niestety nie jestem obeznana w sposobie wystawiania produktów w sklepach...
Przymierzam się do pierwszej w życiu maszyny, ku mojemu zdziwieniu lidlowski sprzęt zebrał sporo dobrych opinii, a na szczęście jej cena, jak na mój poziom (czyli zerowy z niepewną przyszłością krawiecką), nie odstrasza mnie.
Tak tylko pytam, przy okazji, bo tak czy siak do LIDLa się przejadę ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
W "moim" Lidlu maszyny były z 2 tygodnie, do sklepu dostarczono 30 sztuk, teraz nie ma po nich śladu. Kupiłam o 7-ej rano swoją :) i bardzo ją kocham. Teraz pokocham overlocka z Lidla w poniedziałek.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Obawiałam się właśnie że jak zwykle obudziłam się "pięć po dwunastej" i zdecyduję się na coś akurat po fakcie. No żeby chociaż "za pięć", to nie...
Pewnie przyjdzie mi czekać na kolejną falę maszyn, albo nie wytrzymam i kupię niewiadomomco ;)

Dziękuję za info
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla wszystkich zainteresowanych - w Lidlu będzie overlock od poniedziałku 31.10 za 499zł :)
A jednak się pojawił:):) Fajnie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam owerlok!!! Małżonek mi zrobił niespodziankę :) Pierwsze wrażenia: bardzo ładnie, porządnie wykończona maszynka, tragicznie przetłumaczona instrukcja. Nawlekanie nici nie wydaje się bardzo skomplikowane, tzn sama jeszcze nie nawlekałam, ale obejrzałam dołączony film i przestudiowałam wnętrze maszyny, wszystko jest ładnie pozaznaczane kolorami, chyba nie będzie źle. Jeszcze nic nie szyłam, to mój pierwszy owerlok i muszę teorię przestudiować, ale jak coś uszyję to powiem ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczęściara :) gratuluję i czekam na wrażenia:)
________________________________________________________

59 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.