Wersja do druku

154 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Moja mama była fanką Burdy! Oj... zapaloną fanką! mam takie gazety- staruszki już w szafie leżą i pachną naftą. Kiedyś je przeglądałam, ale nic a nic w moim guście (szkoda). A co myślicie o "szyciu krok po kroku"? czy nie jest lepsze od Burdy?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nowa Burdę. :) Strasznie mi się podoba suknia ślubna dla wysokich pań - przedni klin przechodzący w kokardę z tyłu wygląda super. Ciekawa jestem, jak by się prezentowała w wersji codziennej. I zmniejszona do wzrostu 160cm ;P
I jeszcze żakiet wykończony na dole koronką jest fajny.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze a mi znajome sprzedawczynie w sklepie sprzedały Burdę :( I klops. Musze gdzieś indziej dorwać. Byleby jeszcze była..
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nowa Burdę. :) Strasznie mi się podoba suknia ślubna dla wysokich pań - przedni klin przechodzący w kokardę z tyłu wygląda super.
I jeszcze żakiet wykończony na dole koronką jest fajny.
oj, ta suknia - to nie bardzo :P ;) przepiękny natomiast żakiecik nr 121 (120z baskinką), ten z koronką też mi się podoba:)
i chyba dla Joli i innych Mam małych dziewczynek sukienusia 147. Miałam kiedyś podobny fartuszek. Moja Babcia mi go uszyła. Miał kieszonkę z przodu, a w kieszonce - Misio.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też mam nową burdę i mi najbardziej podobają się letnie tuniki i sukienki,są takie zwiewne i kolorowe,przypominają lato:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Och tęskni mi się do wiosny! Nie mogę się doczekać chwili, gdy Burda wyda wykroje inspirowane latami 50' może do tego czasu coś sama stworze... ale chętnie bym się ubrała w sukieneczkę w stylu pin up no i buciki oczywiście na koturnie :) może ma ktoś takie wykroje na kobiece i "słodkie" kształty? odbiegłam od tematu... ja nowej burdy jeszcze nie mam, ale strasznie seksowne ubranko było w poprzednim wydaniu "Mocny akcent" myślę, że nie tylko do biura. A szczególnie ta kozia skóra welurowa. Miło spędzałoby się w niej czas, a nie ciągle poprawiało. no i największa zaleta: Żadnych dodatków! szybka, piękna sylwetka, pod którą nie musisz wciągać elastycznej bielizny rodem z Bridget Jones. Fajna dla mam. Pewnie ją uszyje. A co Wy o niej sądzicie? Czy dla 166cm nie jest ona zbyt ryzykowna? :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
i chyba dla Joli i innych Mam małych dziewczynek sukienusia 147. Miałam kiedyś podobny fartuszek. Moja Babcia mi go uszyła. Miał kieszonkę z przodu, a w kieszonce - Misio.
Pajesiu miło, że o mnie pamiętasz:) Niestety nie mam nowej Burdy, ale jak będę w pobliżu jakiegoś sklepu nie omieszkam kupić. Czytuje forum, ale niestety na nic nie mam czasu, a poza tym druga dziewczynka w drodze:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i chyba dla Joli i innych Mam małych dziewczynek sukienusia 147. Miałam kiedyś podobny fartuszek. Moja Babcia mi go uszyła. Miał kieszonkę z przodu, a w kieszonce - Misio.
Pajesiu miło, że o mnie pamiętasz:) Niestety nie mam nowej Burdy, ale jak będę w pobliżu jakiegoś sklepu nie omieszkam kupić. Czytuje forum, ale niestety na nic nie mam czasu, a poza tym druga dziewczynka w drodze:)

w nowej jest jeszcze koszulka i śpiworek - ale ja bym wszyła suwaki z obu stron- i jeszcze torba i inne gadżety - a w poprzedniej wykrój na pajacyk.
A jak malutka już przyjdzie na świat, to będziesz mieć fajnie ;) sukieneczki, falbaneczki, kokardeczki - i wszystko prześlicznie różowe ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziś udało mi się kupić dwie Burdy - jedna z 1975r. a druga z 1971 :) Każda kosztowała 3zł, co przy cenach z Allegro (kosztują nawet 20zł za sztukę!!!) wydaje się złotym interesem. :D Ależ jestem ucieszona, tym bardziej że w tym roku w modzie znów są lata 70. Przejrzałam wkładkę instruktażową, myślę, że po kosmetycznych zmianach będzie można uszyć z wykrojów hipernowoczesne ciuchy. Zauważyłam też, że ówczesna rozmiarówka podawała mniejsze wartości obwodu talii dla poszczególnych rozmiarów? Widocznie wtedy klepsydry były popularniejsze. ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A mi się udało wreszcie kupić najnowszy nr Burdy. Najbardziej podoba mi się żakiecik 120. Jest tez wykrój na ołówkową spódnicę - dobre dla początkujących. I sukienki model 101 oraz 108 bardzo przypadły mi do gustu. Choć z drugiej strony zaszewki proponowane w sukience 108 niezbyt ładnie na mnie leżą :/

Jestem ciekawa kiedy nastąpi rozstrzygniecie konkursu Burdy & Łucznika?/ Wydaje mi się, że wyniki miały być ogłoszone w marcowej Burdzie ale być może coś pomieszałam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

154 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.