Wersja do druku

154 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja kupiłam tę Burdę w sobotę i do tej pory nie miałam czasu jej przejrzeć dokładnie! Szaleństwo! :D :D :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja zamówiłam sobie prenumeratę i teraz czekam, a wy tak ją tu wychwalacie, że nie mogę się doczekać kiedy ją w końcu dostanę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też mam 3 miesięczną prenumeratę - wychodzi najtaniej!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem że prenumerata wychodzi zdecydowanie taniej ale nie mogę się na nią zdecydować bo mam obawy jak długo będę musiała czekać na dostarczenie mi jej do domu . Jak ja nie mogę się nigdy doczekać następnego numeru. W piątek rano jak wychodzi już ją kupuję. A tak to kiedy bym ją miała? Może ktoś wie?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam dokładnie tak samo:) nie mogę doczkać się następnego numeru i lece rano jak głupia i kupuje nowy numer i odrazu oglądam:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dostaję koło środy :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ja tez zawsze z niecierpliwością czekam na nowy numer Burdy.

Słuchajcie rodzicielka wreszcie oddała mi stare numery Burdy, takie z 2004, 2006 roku i jestem zachwycona! Ile fajnych i ciekawych krojów. Szok. Te spódnice, które w Burdzie były prezentowane 6 lat temu teraz znów są modne :D I znów głowa pełna pomysłów i tyleż samo chęci na uszycie czegoś nowego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Chcę dorzucić swoje trzy grosze w kwestii sukien ślubnych.Parę lat temu wymyśliłam że w czasie wakacji popracuję sobie w salonie sukien ślubnych i popatrzę jak się te suknie szyje. Miałam taką okazję bo moja koleżanka prowadzi taki salon i chętnie zaprosiła mnie do pomocy. Ja miałam wakacje ona w salonie w tym czasie "żniwa" więc moja pomoc jej się przydała. Jako że kocham igłę z pasją naszywałam ręcznie hafty, koronki,koraliki, cekiny,brzegówki,robiłam kokardki weselne i inne cuda wianki-mówię Wam sama rozkosz! Podziwiałam te wszystkie cudne suknie jakie dziewczyny szyły, jedne były piękniejsze od drugich,ale mnie zawsze najbardziej podobały się te całe z koronki. Wiem że to moje subiektywne odczucie,ale coś jest w tych koronkach, taka suknia zawsze jest najdelikatniejsza, najsubtelniejsza,no i najdroższa niestety! Niewiele było klientek które decydowały się na suknię całą z koronki, zapewne z powodu ceny właśnie,ale często naszywałyśmy fragmenty na gorset, przód i tył sukni i już było pięknie.Najbardziej lubiłam wycinać precyzyjnie małe motywy, upinać je potem na sukni a na koniec ręcznie przyszywać.To było bardzo twórcze zajęcie. Wojtek szyje takie suknie więc zgodzi się ze mną zapewne że w takim szyciu jest mnóstwo pracy ręcznej.Podsumowując moje wypracowanie- koronki,koronki i jeszcze raz koronki!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja sukienka ślubna jest prawie cała z koronki:D Zamieszcze zdjęcie (mam nadzieję, że mój narzeczony nie zobaczy)

Sukienka według mnie nie wyniesie mnie dużo, materiały kupiłam za 600zł,a krawcowa uszyję ją za 500. Faktycznie była najdroższa koronka i chyba muślin...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest chyba już większe :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

154 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.