Wersja do druku

154 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Udało mi się kupić nową Burdę :) Jupi, jest fajna, sporo ciekawych sukienek, które mnie zainteresowały. No i ubiory ciążowe :> Jestem zadowolona z wydanych 12 zł :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus co to za Burda?Czy to zwykla Burda czy inna jakaś,pokaż fotkę jak możesz.:)

--- Ostatnio edytowane 2010-07-14 11:55:37 przez honia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co sądzicie o nowej burdzie nr 7? Według mnie jest rewelacyjna. jest bardzo dużo rzeczy,które chciałabym sobie uszyć.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Polecam również kupno numerów archiwalnych Burdy:D. Zawsze się coś znajdzie ciekawego do uszycia, a poza tym przecież moda jakby nie było jest jak "bumerang", ciągle:DB-):) powraca.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Mam już najnowszą Burdę 9/2010. Sukienka z okładki - musi być moja!! Absolutnie genialny krój. I spodobał mi się płaszczyk z szalowym kołnierzem, który z przyjemnością bym uszyła z jakieś ciepłej i grubej tkaniny :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ta "okładkowa" kiecka jest boska:):)jeszcze zanim numer Burdy się okazał to już zakupiłam materiała na nią:):):)...zresztą wiele "jesiennych" fatałaszków jest mega:D

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mnie też bardzo się podoba ta sukienka. A żebyśmy jednakowo nie chodziły ubrane, zmierzę się ze spódnicą. uszyć taką sukienkę to chyba będzie dla mnie za trudno:-S
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też bardzo przypadła do gustu, ale niestety dla mnie to jeszcze za trudne:(
Może równiez spróbuję uszyć spódniczkę :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ja chyba zmierzę się z sukienką tylko, ze to wykrój na "małe kobietki" i nie za bardzo jeszcze się orientuję jak te podane rozmiary mają się do mojego :>

Wczoraj na spokojnie raz jeszcze przeglądnęłam Burdę i ten płaszczyk muszę uszyć - choćby w formie grubego, ciepłego swetra długości przed kolanko :angel:
Żeby pojawiła się złota, Polska jesień...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wiem, że to wykrój na "małe kobity", ale proszę się nie stresować, różnice w wymiarach polegają właściwe na mniejszej ilości cm w tali, wysokością biustu i o ile się nie mylę to wynosi to chyba 1 cm, ewentualnie 2, więc wystarczy dodać do tych poszczególnych części brakujące centymetry i gotowe, bardzo często tak praktykuję, gdy coś mi się spodoba z "Burdy", a jest na "mniejsze osóbki". A bym zapomniała, że do tych brakujących cm dodajemy na szwy i podwinięcia jeszcze.
:)
________________________________________________________

154 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.