Wersja do druku

154 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie Sus , z twoim gustem jest wszystko OK, no chyba że mój też jest spaczony, ale mnie w tej burdzie podoba się tylko ta czerwona spódniczka- model 125.Uwielbiam takie cukierkowe rzeczy [ojej! a może żeczywiście mam spaczony gust] no może jeszcze ten żakiecik biały obok, ale poza tym według mnie niema nic ciekawego, nawet dla dzieci te stroje są takie nijakie:( A wy jak myślicie?B-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja jak poprzednio ciągle czekam na swój numer. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Magdo właśnie zerkam na tę spódniczkę (model 125) - jest urocza i szykowna. Z tyłu ma chyba jakieś takie zawijane róże :) Mnie się z kolei podoba spódniczka z pasem do wiązania tj. 111, bo raz, że lubię kokardy a dwa szereg zakładek powinien fajnie poszerzać (optycznie) chude osoby.
Podoba mi się też bluzka z żabotem (ta w grochy, model 105) - przepadam za żabotami. No i dość ciekawie wygląda sukienka model 108 ale ta z krótkim rękawkiem. Co do sukienki 127 to jest fajna bo prosta w uszyciu i taka inna ale ehmmm jak ją nosić?? Bez biustonosza?? Niemniej ma coś w sobie ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wypowiem się jak dostanę i obejrzę (na stronie Burdy to nie to samo) :angel:
Avatar użytkownika
Administrator
Kolejna załamka - Burda nr 5/2010:(
Jeśli ktoś przepada za stylem safari to będzie zachwycony. W zasadzie większość modeli to styl safari, za którym osobiście nie przepadam. To już tradycja, że w majowym numerze co roku pojawiają się takie stroje ;)
Pozytywnie zaskakuje Burda Plus. Ciekawe modele, fajnie cięcia. Naprawdę jest OK. Jak na spokojnie przeglądnę raz jeszcze ten numer to się jeszcze wypowiem ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dopiero teraz doczytałam ten wątek. Monka88 suknia przepiękna. Mam nadzieję, że ta uszyta będzie również taka i się nią pochwalisz :)
A propos Burdy 5/2010 miałam zamiar kupić, ale po przeglądnięciu w Empiku zrezygnowałam. Nic ciekawego nie znalazłam. Zawiedziona również byłam Burdą dla dzieci. Mało projektów, a tych w mniejszych rozmiarach, które potrzebuje wogóle nie było :(.
Muszę natomiast zdobyć ten numer 3/2010, który tak zachwalacie. Jest na allegro, ale już kilka osób licytuje, więc cena może być wysoka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny a wydają jeszcze Burdę "Małe kobietki"??
Pamiętam jak mama mi szyła ciuchy z tych numerów :)
________________________________________________________
Miłośnik smoły bez mleka to fan minimalizmu, do życia podchodzi na serio..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja kupiłam sobie Dianę - jako odskocznię od Burdy.
Jest kilka ciekawych ciuszków.
Właśnie skończyłam bluzeczkę dla teściowej...
na moim manekinie mocno "wisi" ponieważ jest 2-3 rozmiary za duża...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny a wydają jeszcze Burdę "Małe kobietki"??
Pamiętam jak mama mi szyła ciuchy z tych numerów :)
Teraz wychodzi Burda Moda dla dzieci

Xanti, a jak Ci się szyje z Diany w porównaniu z Burdą?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziewczyny a wydają jeszcze Burdę "Małe kobietki"??
Pamiętam jak mama mi szyła ciuchy z tych numerów :)
Też jestem ciekawa, bo ja z tych mniejszych rozmiarów :)

154 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.