Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam WAS Chciałbym coś WAM podpowiedzieć /jeśli można/ Dotyczy kopiowania form czy to z tzw.Burdy czy innych czasopism. Otóż proponowałbym zakupić folię przeźroczystą taką samą, jaka jest w sklepach z materiałami budowlanymi.DLACZEGO? Bo układając na mapę wykrojów bez problemu można odczytać i odrysować MARKEREM/nie zmywalnym/ poszczególne wykroje-to po pierwsze. A po drugie: można taką foliówkę zwinąć/schować do koperty i mniej miejsca zajmuje. I jeszcze jedno: jeśli macie ulubiony ciuszek i chcecie go skopiować bez prucia to do tego świetnie nadaje się owa folia,którą można przypiąć szpilkami do odzieży i swobodnie odrysować. JEST NA PEWNO BARDZIEJ PLASTYCZNA NIŻ PAPIER, który może przecież się rozerwać i zniszczyć. POZDRAWIAM
Muszę powiedzieć że to nigdy mi do głowy nie przyszło .To dobry pomysł .Dziękuje .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To świetny pomysł! :D Dzięki, art.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też korzystam z foli , nie wyobrażam sobie odbijać wykrojów na papierze , to strasznie dużo pracy. W sklepie budowlanym kupuję folie o szerokości 8 m jak kupię 1 m to mam 8mkwadratowych za 11 zł . Starcza na dużo wykrojów. Po odrysowaniu i wycięciu naklejam na jednym dużym elemencie dużą naklejkę na której robię opis i zwijam w rulon .
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.