Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:( Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak robi się formę rękawa , ale nie ze wzorów , bo przez to się już przekopywałam i nic nie kumam, tylko tak jak to dawniej robiły krawcowe. Wiem tylko że rysuję się jakiś kwadrat ,dzieli się go chyba na pół, ipotem jeszcze na jakieś części,,,,,,,,ale niewiem jakie wymiary są do tego potrzebne, i jak go zrobić żeby on pasował do podkroju pachy. Będę wdzięczna za każdą radę na temat rękawów.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Droga Magdo! Może to Ci coś wyjaśni. Jeśli będzie mało czytelne to Ci to zeskanuję,bo na dziś mogłam zrobić tylko zdjęcia.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cholera jasna z tym moim komputerem! Nie wiem dlaczego nie udało mi się wkleić zdjęć. Jutro spróbuję jeszcze raz bo myślę że mam to o co Ci chodzi.Cóż, złośliwość rzeczy martwych.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wstawiam obiecane skany, mam nadzieję że tym razem się uda bo pomaga mi mądrzejsze ode mnie dziecko.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
str.5 str.4 str.3 str.2 str.1
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oczywiście wstawiłam nie po kolei, ale są widoczne numery stron,więc myślę że sobie poradzisz?

--- Ostatnio edytowane 2010-03-24 22:06:06 przez dana ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Na swoje usprawiedliwienie dodam że wstawiałam po kolei.Nie wiem co się porobiło?:(
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Już nie mam siły do tego,widzę że "zjadło" str.47, to będzie 3 str. w kolejności. Wstawiam więc zdjęcie.Ja u siebie w kompie mam te skany po kolei więc nie wiem już o co chodzi?:(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Teraz już tylko pozostaje Ci ułożyć puzzle:angel:.Strony na których nie widać numerów to 47 i 53.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wielkie dzięki dana, dokładnie o to mi chodziło, myślę że sobie pomalutku poradzę:angel:
Avatar użytkownika
Świeżynek
!!!!
no proszę nawet nie miałam bladego pojęcia, że tak to działa :D
a jak "narysować" podkrój pachy na części centralnej (przedniej i tylnej) koszuli??
jakieś lustrzane odbicie rękawa??
albo nr strony poproszę bo chyba nie umiem znaleźć:-S
dziękuję :D

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.