Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziewczyny... tu nie ma się co bulwersować... ona doskonale wie co robi... to nie jest jakaś tam tutorialowa panienka...
pani doskonale wie co robi, projektuje i konstruuje również... te filmiki mają jedynie zachęcić do szycia i uruchomić wyobraźnie jak i własną kreatywność...
wydaje mi się też, że pokazują szycie jako pasję i zabawę a nie tylko jako oklepane kopiowanie wzorów co do milimetra... :buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też raczej nie skorzystam, ale uśmiech pani i tadam... na końcu bardzo mi się podoba. A no i materiały też mi się podobają.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciekawe jak pani wkłada te spodnie,
uszyte spodnie są bardzo dopasowane - wszystkie boki pozszywane i nie jest wszyty żaden zamek,
aaa... no i wszyła zamek ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
te filmiki mają jedynie zachęcić do szycia i uruchomić wyobraźnie jak i własną kreatywność...wydaje mi się też, że pokazują szycie jako pasję i zabawę a nie tylko jako oklepane kopiowanie wzorów co do milimetra... :buzki:
I to mi się w niej podoba ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:cwaniak: gto ja tez tak chce szyc jak ta pani...no i moze jeszcze zrozumiec, co mowi...ja nie poniemaju ani w zab!!
ale chcialabym, aby szycie bylo takie latwe i szybkie, jak to widac na fimiku...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Co do tej Pani ;-) to rozumiem idee takiego szycia. Z prostych kawałków tkanin i z wykorzystaniem własnej szafy (jako wykroju) można stworzyć modne i całkiem niezłe ciuchy, ale nie jest to aż takie łatwe. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach czyli w wykończeniu brzegów i szwów oraz wszywaniu zamków itd. Sama robię tutoriale i czasem coś upraszam ale staram się tworzyć ubrania, w których da się wyjść na ulicę za dnia. Ale zawsze siadając do maszyny mam nadzieję, że to będzie 5 minut i gotowe :P
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co do tej Pani ;-) to rozumiem idee takiego szycia. Z prostych kawałków tkanin i z wykorzystaniem własnej szafy (jako wykroju) można stworzyć modne i całkiem niezłe ciuchy, ale nie jest to aż takie łatwe. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach czyli w wykończeniu brzegów i szwów oraz wszywaniu zamków itd. Sama robię tutoriale i czasem coś upraszam ale staram się tworzyć ubrania, w których da się wyjść na ulicę za dnia. Ale zawsze siadając do maszyny mam nadzieję, że to będzie 5 minut i gotowe :P

Agnieszko, fajnego masz bloga, będę podglądac:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Początkująca szyjąca jak ja cos tam może podpatrzeć u tej pani i zastosować ale generalnie trzeba mieć pomysł na wykończenie ciuszka uszytego jej metodami. Tak jak pisze Agnieszka, musi sie to nadawać do wyjścia do ludzi.:oczko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Najnowszy tutek już na blogu: JAK USZYĆ KOSZYCZEK NA PIECZYWO (i to funkcjonalny:))

http://jakuszyc.com/2012/01/15/jak-uszyc-koszyczek-na-pieczywo/


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo pomysłowe :)
________________________________________________________

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.