Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Temat bardzo fajny- dołanczam do was, bo też mam taką jedną perełkę, która już z 15 lat wisi w szafie, i szkoda mi jej na strych wyrzucić .
Avatar użytkownika
Niespodzianka
UF udało się... Witajcie to jest moja perełka, jest to fraczek uszyty przeze mnie dla mojego pierworodnego syna. Z tym związana jest historia taka, iż wykonywałem to zadanie w nocy i coś mi nie wychodziło. A to tasiemka krzywo się naszywała, a to maszyna odmawiała posłuszeństwa.. ale w końcu po paru godzinach skończyłem. STRÓJ SKŁADA SIĘ Z CZAPKI, KAFTANIKA, ŚPIOCHÓW,(najważniejszej rzeczy-FRAKA I BUTÓW.Wszystko to zostało mi do dziś.Jedno tylko powiem, że mój syn nie stał się po tej całej ceremonii typowym aniołkiem. Dziś ma 13lat i trochę piłuję mu rogi.Na razie tyle POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
chrzest syna fraczek 17.08.1997
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super musiał w tym wyglądać .Toś się napracował .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słodki fraczek, a i nie przesłodzony. :) A dziś ten maluch ma 13 lat! Ech, te dzieci, one się tak szybko starzeją! ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczny fraczek.Oglądając go przypomniało mi się jak tuż po ślubie, nabyłam okazyjnie podobny ciuszek,markowy, śliczny ,też na chłopczyka, pomyślałam wtedy że w przyszłości będzie jak znalazł. Ale po 7 latach zalegiwania w szafie oddałam go mojej siostrze na pierworodnego bo ja mam same dziewczyny :D:D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Słodkie ciuszki !! Art, odrazu widać, że masz talent do szycia. Pokaż jeszcze coś, prosimy!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oto moje perełki,może kiedyś się komuś przydadzą.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fraczek jest odjazdowy!!!
Ubranka dziecięce są urocze!!!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A ja dodam coś innego niż ciuszek dziecięcy (nie mam takiej potrzeby żeby mieć dziecięce ciuszki)a mianowicie sukienkę która ma dla mnie ogromną wartość. Jest to moja pierwsza sukienka którą zakupiłam wraz z mamą na wesele. Była to moja pierwsza suknia, więc nie wyobrażacie sobie jaka chodziłam dumna he he :) Nie mieszczę się w nią jednak nie potrafię się z nią rozstać, ponieważ w pewnym sensie jest to również pamiątka po mojej mamie. Mam nadzieję że się podoba.
Buzialki :)
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
urocza!

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.