Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Dziękuję WSZYSTKIM ZA POCHWAŁY
Isabell-ta suknia ciekawa i piękna, choć CI coś powiem a mianowicie: ten kwiat bardziej przyciąga wzrok niż to powinno-dlaczego? Otóż domeną krawiectwa jest to,że ma być prowokacyjnie schludnie lub ma kamuflować defekty sylwetki.W tym przypadku wg.mnie wzrok powinien być kierowany na rowek Twojego biustu-tak robią faceci, kobieta patrzy troszkę wyżej- na szyję-na biżuterię.Nie zamierzam CIĘ obrażać,nawet tak sobie nie myśl.Z psychologi i obyczajów tak jest: samiec patrzy na sfery erotyczne, a biust kobiety takim jest.tak czy siak na pewno w tej sukni przepięknie wyglądałaś.Choć mogłabyś wrzucić fotkę jak ją masz na sobie.POZDRAWIAM Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wrzuciła bym fotkę gdybym tylko mogła zmieścić się w tej sukience. Faktycznie kwiat przyciąga wzrok, bez niego sukienka jest nijaka. Ja ją uwielbiam, chociaż przyznam bez bicia że na dzień dzisiejszy raczej bym jej nie kupiła. Moje gusta jak i rozmiary się zmieniły od tamtego czasu.
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo ładna i ciekawa a do tego jeszcze ma taką wartość...
Avatar użytkownika
Niespodzianka
JAK PERŁY, TO PERŁY
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
...nowe stulecie, jest rok 2003/4 nie pamiętam
ZABAWA W PRZEDSZKOLU
Starszemu synowi uszyłem strój KOSMITY, a młodszemu INDIANINA
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
...dawno dawno temu..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ale świetne te kostiumy, aż szkoda potem wyrzucac,
ja to zawsze myslałam mojemu bratu strój na karnawał, raz go przebrałam w myszke miki,dziwczyny z nim szalały bo tak uroczo wyglądał, ajak raz powiedział że chce byc przebrany za pirata to karygorycznie zabroniłam go rodzicom obcinać kostim wyszedł super najlepsze było to że ja tych kostiumów nie musiałam specjalnie szyć tylko brałam ubrania których chodził na co dzień i to było super teraz niestety mój brat jest za stary aby go przebierać no i jest daleko daleko.

--- Ostatnio edytowane 2010-04-27 18:47:24 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne te stroje.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzieło mistrza.Super stroje.:):):)
Avatar użytkownika
Administrator
Oba kapitalne :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super stroje. będą inspiracją dla moich na przyszłe lata - jeszcze parę bali przebierańców przed nami :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli jesteśmy przy strojach karnawałowych to i ja wam coś pokażę. tą sukieneczkę szyłam w tym roku na bal dla księżniczek który odbył się w przedszkolu.Sukienka ta jest dla mnie (od niedawna)taką właśnie perełką bo uświadomiłam sobie że szyjąc ją nawet do głowy mi nie przyszło że może to być ostatnia rzecz jaką uszyję swojej córuni.....:( Jedna mama stwierdziła że suknia jest z napewno z Ameryki :D:D:D:D:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.