Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsze ubranko dla Zaprzyjaźnionego York'a , które szyłam spodobało się bardzo, po przymiarce wziął je w zęby i poszedł na swoje posłanie. bardzo je polubił. Zastanawiam się, czy to dlatego, że fleja, zjadłam kanapkę z moim ulubionym salami i nie umyłam rąk przed przyjściem do niego ... ;) może to będzie sposób na Twojego pieska :pies: poza tamtym (polar+ortalion) uszyłam mu jeszcze parę "gajerków" - będzie najbardziej eleganckim Yorkiem w okolicy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co z Sylwestrem? Szyjecie sobie coś specjalnie na Sylwestra? Ja planowałam sobie uszyć jedną z Burdą, a drugą z Diany, ale niestety nie umiem. Są dla mnie zatrudne. Dlatego pozostanę przy sukience kupnej, którą kupiłam z 8 lat temu na wesele i która własnie służy na wszelkie okazje takiego typu :) Wtedy jeszcze nie umiałam szyć, a teraz, kiedy coś próbuję szyć, to sobie ją skróciłam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja szyję sobie kreację sylwestrową :D bo w końcu nie spędzam sylwestra w domu. Miała być własnego projektu, ale wyjdzie na to że będzie splagiatowana :P Trudno, i tak będzie moja. :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, ja razem z mężem w Sylwestra bawimy się na balu przebierańców. Temat "biały sylwester" , więc wiele zależy od wyobraźni. Mój pomysł na strój to postacie ze "Świata filmu i sceny" - czyli E.Presley i M.Monroe. Mam nadzieję, że będę mogła podzielić się z Wami pomysłem na nasze kreacje. Pozdrawiam Wszystkich i życzę ciepłych świąt Bożego Narodzenia.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ha. Na razie prawie skończyłam spódnicę na wigilię, została mi bluzka i spodnie dla Młodego, a materiał na sukienkę już leży. Na szczęście rodzina podchodzi do wszystkiego z dużą wyrozumiałością:D
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Na Sylwestra nic nie szyję bo nigdzie nie idziemy :( Daliśmy ciała, szkoda :( Ale może pojedziemy na narty świętować NR na stoku :)

W każdym razie wybieramy się na Ostatki i wówczas napewno coś uszyję :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam spódnicę na święta,uszyłaaaaaamm:zacieszacz:
Wreszcie coś uszyłam do końca.
Motywacją są oczywiście święta.
Cieszę się jak dziecko.
Po świętach ruszam z kopyta,dość bezmyślnego gapienia się na wszystko co trafię w sieci.
Trzeba próbować,aby szyć trzeba trenować ,nie ma rady.




________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystkiego dobrego na święta, bogatego gwiazdora i radosnych wspólnie spędzonych chwil :)
http://www.youtube.com/watch?v=O3H4zsSKzNM

--- Ostatnio edytowane 2011-12-23 19:30:32 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystkiego naj...

Kora, gratulacje. Spódnica super, też muszę sobie taką sprawić, z kieszeniami. Żebym nie musiała się martwić jak usiądę czy mi za dużo uda nie widać, i żebym mogła chodzić z rękami w kieszeniach.:D

--- Ostatnio edytowane 2011-12-23 20:49:13 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kora USZYŁAŚ i GRATULUJĘ SERDECZNIE!

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.