Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W ogóle to titanic jest trochę rozciągliwy choć nie tak jak typowa dzianina.
Nadal nie podjęłam decyzji z czego uszyć sukienkę.
Strasznie kusi mnie użyć tego titanica, który leży od dobrych kilku miesięcy i czeka na swój wielki dzień.

To uszyj z tego materialu, ktory masz. Przeciez to Twoja sukienka bedzie, nie musi byc kropka w kropke jak Asoska. Zreszta, taką dzianine w romby to ciezko pewnie dostac.
Tam widac, ze jest cala z tego samego materialu i odcinana w pasie. Tylko na dolna czesc tkanina jest chyba odwrocona bo romby sa inaczej ulozone.
Moze i troszke kosztują gotowe sukienki, ale jak dla mnie to jedna z lepszych firm jesli chodzi o projektowanie ...i potem inspiracje dla mnie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ ona piękna :mniam:
Sus będziesz w niej wyglądać jak bogini...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
W ogóle to titanic jest trochę rozciągliwy choć nie tak jak typowa dzianina.
Nadal nie podjęłam decyzji z czego uszyć sukienkę.
Strasznie kusi mnie użyć tego titanica, który leży od dobrych kilku miesięcy i czeka na swój wielki dzień.

To uszyj z tego materialu, ktory masz. Przeciez to Twoja sukienka bedzie, nie musi byc kropka w kropke jak Asoska. Zreszta, taką dzianine w romby to ciezko pewnie dostac.
Tam widac, ze jest cala z tego samego materialu i odcinana w pasie. Tylko na dolna czesc tkanina jest chyba odwrocona bo romby sa inaczej ulozone.
Moze i troszke kosztują gotowe sukienki, ale jak dla mnie to jedna z lepszych firm jesli chodzi o projektowanie ...i potem inspiracje dla mnie.
Monia wiem, ze nie musi być taka jak z Asosa ale kurcze nie chcę tego materiału zniszczyć. Bo potem będe płakac...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No to dorzucisz - tu zaszewkę, tam zamek... :)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesli jest jak piszesz troche rozciagliwy - ten titanic, to juz dobrze. Zwykla dzianina, mocno rozciagliwa moglaby nie wygladac dobrze przy tym fasonie, zrobilaby sie z tego taka zwykla, dzianinowa sukienka. Ale to Ty musisz zdecydowac, bo ja kompletnie nie wiem, coz to ten Titanic:mysli: pewnie ze szkoda materialu, ale czy koniecznie sie z niego nie nada?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Chyba jednak uszyję z tego tytanica... chyba. Tylko muszę dokupić fajną podszewkę, atłasową albo elastyczną.
W każdym razie to będzie wielka kombinatoria :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dasz rade:buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To czekamy :papa2:

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.