Wersja do druku

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Arturze masz bardzo pogodną i kolorową pracownię. Gratuluje pomysłów :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Dziękuję Wam
W nagrodę coś dla Was
Ogłądaj uważnie

http://www.youtube.com/watch?v=w6-jgoqC4FQ&NR=1


miłego odbioru pozdrawiam:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękujemy za piękny pokaz.:D:D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ale cuda:-S:-S:-SB-)B-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Arturze, Twoje dekoracje i kompozycje są prześliczne, masz autentyczną, artystyczną fantazję. Tylko wytłumacz mi, kiedy Ty to wszystko robisz ? Bo od czasu do czasu trzeba coś uszyć za pieniążki, dla mnie doba byłaby za krótka.
Pozdrawiam serdecznie....
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Cieszę się,że Wam się podoba.
Wojtku krawiectwo jest dla mnie relaxem,odpoczynkiem Wystarczy mi może 5,6 godzin snu a kiedy głowa pełna pomysłów jest to i dużo mniej.

Odpoczywam,gdy robię takie bzdurki i próbuję w ten artystyczny świat wciągać dzieci. Przy takich instalacjach człowiek kształtuje charakter.
Potrafię ukończoną rzecz,gdy mi się nie spodoba zepsuć i jeśli coś nie pasi poprostu zniszczyć i na nowo tworzyć.
Powiem Wam,że wolę takie rzeczy robić,niż oglądać telewizję i marnować czas.
Lubię zmiany i na takie w moim zakładzie mogę sobie pozwolić, choć ostatnio klienci lekko wymuszali na mnie, żebym coś zmienił. Dzięki takim bzdurkom klienci przychodzą chociażby popartrzeć i napić się u mnie kawy. Niektórzy namawiają mnie,żebym otworzył kawiarnię-ale to nie moje powołanie.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam a jak macie ochotę to zapraszam na kawusie i pogaduchy przy niej.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Niespodzianka
o materdyja jak ja tu dawno nie byłem

przyszedłem po...


i żeby mi nie było smutno przy sprzątaniu włączę mjuzik :D:D:D


http://www.youtube.com/watch?v=60a6LpB4zZ8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=izs2f5Zl-7s&feature=related
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Siedzę tu już o ho, ho i dopiero odkryłam Twój wątek. U mnie w mieście wszystkie pracownie, koło których przechodzę wyglądają jak slumsy , no może lekuchno przesadziłam - dziuple straszne:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dopiero teraz trafiłam na ten watek...i wiele prac z kwiatami mnie zaskoczyło (pozytywnie), no wiesz sama co dzień przebywam i pracuje z florą czy to żywą czy nieozywioną...ciepłe klimaty, po obejrzeniu fotek (str. 1) mam wrażenie, że Cie wirtualnie odwiedziłam.:oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przejrzałam od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem i księżniczkowej sukni ślubnej, przeróbka takiej to nie prosta sprawa (a ja bym się w taką ustroiła a co, miałam mniej stroją ale księżniczkową też) i kostiumów wspaniałych no a dekoracje w pracowni bajka
________________________________________________________

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.