Wersja do druku

23 strony: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna jak zawsze. :kwiatek::kwiatek::kwiatek:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję mamamarta :)

Dzisiaj kolejna sukienka. Jako bazy użyłam klasycznego wykroju z jednej z Burd i wymodelowałam go pod mój projekt. Uszyłam ją z bawegi
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mało jej widać spod tego żakietu - chyba że żakiet jest jej częścią...?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie jest. Nie mam niestety lepszych zdjęć :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oj, szkoda :) Jeśli mogę coś doradzić - spróbuj zrobić kolejne zdjecia tak, żeby było widać ciuch, który chcesz pokazać - to znaczy, jeśli robisz je celem pokazywania ciuchów :) Bo jako samodzielne fotki to one jak najbardziej się bronią, na blog szafiarski czy coś - ale jako prezentacja uszytku niestety mniej. Tak samo przy tej poprzedniej sukience, trochę mi jako odbiorcy przeszkadza, że większość jest czarno białych, bo nie pomaga mi to ocenić koloru uszytku, który ma wpływ na jego odbiór. No ale, jak powiedziałam, nie wiem jaka jest intencja produkcji tych zdjęć, może chodziło o artystyczne ujęcie tematu pięknej dziewczyny w mieście, a wtedy to już zupełnie inna dyskusja :)

Pozdrawiam ciepło!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem zachwycona. Pamiętam twoje uszytki jeszcze jako nastolatki. To jak się rozwinęłaś jest niesamowite. :oklasky::kwiatek::kwiatek::oklasky:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
gayaruthiel, zdjęcia były robione do fotograficznego portfolio mojego kolegi :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aaa, i wszystko jasne :D Powodzenia dla ciebie i kolegi, niech wam się kariery rozwijają! :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ulala śliczne projekty. Bardzo podoba mi się spódnica z wysokim stanem, koronkowa sukienka i ten biały komplecik wraz z narzutką. Bardzo się rozwinęłaś, aż miło popatrzeć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :)

Dzisiaj na szybko coś nowego i coś starego. Bordową sukienkę uszyłam z bawegi na podstawie wykroju z Burdy 3/2015 i od razu została najmniej lubianym ubraniem, które wyszło spod mojej maszyny. Materiał nie do końca był dobrym wyborem, brak usztywnienia góry sprawił, że źle się na mnie układała, szycie na ostatnią chwilę też nie pomogło. Sukienka byłą szyta na wesele i od razu po nim ją rozprułam. Teraz od 1.5 roku czeka, aż wreszcie się nią zajmę
Jest także szybka przeróbka męskiej koszulki, którą rozpoczęłam 2017 rok. Odcięłam rękawy, pogłębiłam lekko dekolt i podkroje pach oraz skróciłam całość dodając wiązanie.



--- Ostatnio edytowane 2017-03-05 14:07:30 przez Charczerka ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

23 strony: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.