Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta cegła to fragment mojej byłej pracowni. Odkąd moje siostra się wyprowadziła to jej pokój pełni tę funkcję :)

Dzisiaj mam dla Was coś małego - dwie z trzech muszek uszytych jakiś czas temu na prezent dla bliskiej osoby. Jednocześnie to pierwszy i jedyny męski uszytek w mojej karierze :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sliczne...a ten mezczyzna zadbany az milo :)
Uswiadomilas mi ze tez nic meskiego jeszcze nie szylam, jedynie zrobilam na drutach sweterek dla mojego pieska- Feliksa :oczko:
Avatar użytkownika
Administrator
Prześliczne muchy :) Uwielbiam takie dodatki na stylowym mężczyźnie - aż miło popatrzeć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A dzisiaj ostatnia z trójki rzeczy szytych w przerwach pomiędzy dużym projektem. Po koszuli nocnej i szlafroku przyszedł czas na braletkę. Konstrukcja jest bardzo prosta. Pasek pod biustem wykroiłam tak, by po zszyciu z gumką tworzył delikatną falbankę. Zrezygnowałam z zapięcia, wszyłam też regulowane ramiączka :)

--- Ostatnio edytowane 2017-08-14 16:21:06 przez Charczerka ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo zgrabny staniczek :)
Jak to dobrze miec taki dar, talent. Nie trzeba za wszystkim po sklepach biegac, tylko co sie zamarzy mozna samemu stworzyc, super!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
świetne prace - przejrzałam od początku i kopara mi opadła. Gratuluje talentu! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Prześliczny stanik!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.