Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mialam miedys taka spodnice, lata temu ale bardzo podobna :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna spódnica. W mojej szafie leży kawał szkockiej kraty, tylko nie wiem jak się zabrać do takie spódnicy;) Czy to trzy prostokąty i pasek, czy może jest to bardziej skomplikowane?
Nie, spódnica jest tak prosta :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To muszę się odważyć;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niebieska z koronką wspaniała :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj mam dla Was pierwszą krawiecką zachciankę powstałą przy okazji porządków w tkaninach. Zostały mi resztki bawełny satynowej po szyciu reprintu Grace z Burdy Vintage 2014. Uznałam, że uszyję z nich koszulę nocną i pasujący szlafrok. Do uszycia koszuli użyłam wykroju 117 z numeru 12/2016. Lekko go zmodyfikowałam rezygnując z dolnej falbany i dodając z tyłu taśmę gorseciarską :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sliczna i na upaly idealna :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Koło mojego technikum była "szmacianka" - wszystkie dziewczyny z odzieżówki chodziły w seryjnych ciuchach, nawet na pokazach mody nie było tylu i tak odszytych "szmatek" jak w Twoim wątku. Ciekawe co będzie tutaj za 5 lat.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :buzki: Dzisiaj mam dla Was drugą krawiecką zachciankę - pasujący do koszuli nocnej szlafrok. Użyłam tych samych materiałów co przy koszuli nocnej oraz wykroju 11a z Szycia Krok Po Kroku 2/2011, a dokładnie schematu wykonania :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekny szlafroczek i caly komplecik wyglada mega!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Charczerko, już Ci to mówiłam, ale powtórzę - cudnie szyjesz:oklasky::oklasky::oklasky: Jesteś zdolna, pracowita i ambitna. No i bardzo fotogeniczna. A ta cegła to fragment Twojej pracowni?

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.