Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję, bardzo pomysłowa innowacja. Zestaw w sam raz na majowy piknik, pogoda chyba wreszcie pozwoli na takie przyjemności:):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak jak obiecałam, zdjęcia mojej pierwszej sukni wieczorowej. Górę uszyłam z koronki i cielistego tiulu na podstawie własnego wykroju. Dół to marszczone prostokąty z dwóch szyfonów w różnych kolorach. Na prawej nodze zrobiłam rozcięcie :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piekna i romantyczna...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudna, przepiękna. Wyrazy uznania i gratulacje. Wieczór w takiej sukni będzie na pewno uroczy, romantyczny i niezapomniany. Przy okazji mam pytanie - czy są szyfony o różnym "prześwicie"? Zawsze mi się wydawało że szyfon jest taki cieniutki i bardzo prześwitujący - a w Twojej sukience jakoś to się nie rzuca w oczy. No chyba że dół ma podszewkę, ale o tym nie pisałaś.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudna, przepiękna. Wyrazy uznania i gratulacje. Wieczór w takiej sukni będzie na pewno uroczy, romantyczny i niezapomniany. Przy okazji mam pytanie - czy są szyfony o różnym "prześwicie"? Zawsze mi się wydawało że szyfon jest taki cieniutki i bardzo prześwitujący - a w Twojej sukience jakoś to się nie rzuca w oczy. No chyba że dół ma podszewkę, ale o tym nie pisałaś.
Sądzę, że dużo zależy od szyfonu. Suknia podszewki nie ma, dół ma dwie warstwy z szyfonu. Pod światło i rozłożona lekko prześwitywała, ale dzięki 3 metrom mocno marszczonego materiału niewiele widać :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
po prostu cudna :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
REWELACJA!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukienka prześliczna, nigdy bym nie powiedziała ze dół jest z samego szyfonu :szok:
________________________________________________________
Nikt nie wierzy we mnie, uwierzę sama w siebie...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :buzki: na blogu bardziej się rozpisałam nt. jej powstania :)

A dzisiaj mam coś prostszego. Spasowanie kraty i pasów od zawsze było czymś, co spędzało mi sen z powiek. Postanowiłam więc z tym zawalczyć, czego efektem jest spódnica z kontrafałdami, krytym zamkiem i kieszeniami w szwach :D

--- Ostatnio edytowane 2017-07-01 17:19:28 przez Charczerka ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna spódnica. W mojej szafie leży kawał szkockiej kraty, tylko nie wiem jak się zabrać do takie spódnicy;) Czy to trzy prostokąty i pasek, czy może jest to bardziej skomplikowane?
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.