Wersja do druku

23 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:4+ to też dobra ocena,
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ze starymi projektami już koniec, a co szyjesz obecnie? ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kilka ubrań czeka na zdjęcia i tym będę się zajmowała w weekend, ale mam też sporo rozpoczętych projektów, którymi chciałam się zająć w najbliższym czasie. Trochę szerzej pisałam o tym niedawno na moim blogu, ale tutaj też mogę lekko zapowiedzieć kolejne uszytki. Część z nich na razie jest tylko wykrojona, część częściowo zszyta, a niektóre były skończone, ale postanowiłam jeszcze w nich coś poprawić.
A oprócz rzeczy ze zdjęć za dwa tygodnie zaczynam prace nad moją pierwszą suknią wieczorową, specjalnie na ślub siostry :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Koszula szyta na zaliczenie z Burdy Sukienka szyta na zaliczenie z Burdy Spódnica na gumce Jedwabna sukienka z Burdy Spódnice i crop topy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to suknią musisz się pochwalić obowiązkowo ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No, koniecznie, razem z refleksjami czy było łatwo, czy trudno i co było najtrudniejsze :D Suknie to moja wielka miłość :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na pewno się nią pochwalę. Już teraz wiem, że naszywanie koronki będzie dla mnie trudne, bo szycie ręczne nie jest moją mocną stroną :boisie:

Dzisiaj kolejna rzecz, którą szyłam na zaliczenie. Co do tego żakietu mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem bardzo zadowolona z tego jak jest uszyty. Z drugiej, mimo przymiarek i zapewnień nauczycielki, że dobrze leży, mam wrażenia, że jest za duży. Rękawy mam za nadgarstek, co też mi nie pasuje, dlatego na zdjęciu są podwinięte. Zastanawiam się co teraz z nim zrobić. Co ewentualnie zmienić. Czy przykładowo zapięcie naprawiłoby sytuację :mysli:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może to po prostu taki luźniejszy krój i "tak ma być"? Ale rozumiem twoje odczucia, bo też wolę ciuchy dopasowane od luźnych :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mogę wiedzieć czy chodzisz na jakiś kurs szycia czy do jakiejś szkoły? Bo ciągle piszesz, że coś robiłąś na zaliczenie, albo że nauczecielka oceniła coś na jakąś konkretną ocenę ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mogę wiedzieć czy chodzisz na jakiś kurs szycia czy do jakiejś szkoły? Bo ciągle piszesz, że coś robiłąś na zaliczenie, albo że nauczecielka oceniła coś na jakąś konkretną ocenę ;)
Jestem w trzeciej klasie technikum odzieżowego :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nawet nie wiedziałam że jest taka szkoła ;) czego się tam jeszcze uczysz oprócz szycia?

23 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.