Wersja do druku

23 strony: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właściwie wszystkiego, co dzieje się z ubraniem od pomysłu do sprzedaży. Mamy zajęcia z rysunku, konstrukcji i modelowania, materiałoznawstwa, technologii, zarządzanie zakładem odzieżowym, komputerowego wspomagania produkcji i języka zawodowego angielskiego :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zazdroszczę ci tej szkoły ogromnie! Uczę się sama w domu z książek i internetu i sama czuję jak dużo nie wiem, i jak bardzo łatwiej by mi było, gdybym miała nauczyciela gotowego odpowiedzieć na pytania i poprawić głupie błędy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdyby w miejscowości, w której mieszkałam za czasów liceum, była taka szkoła tp też bym pewnie chętnie poszła :), teraz to już ewentualnie jakieś kursy mi pozostały.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kończyłam zawodową krawiecką bo tylko taka była w moim mieście Rybniku, technikum odzieżowe było w Raciborzu ale tylko dla pracujących :uoeee:tak że ja mam czeladnika który po skończeniu nauki prawie nie pracował w swoim zawodzie.Córka za to skończyła liceum odzieżowe,[ale program był bardziej okrojony niż w Twojej szkole ] potem trzy kierunki studiów, aż w końcu zaczęła pracę u swego męża i prowadzi mu biuro , została księgową :D Tak że nie zbadane są nasze ścieżki życiowe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj mam dla Was zdjęcia prostej marszczonej spódnicy. Z tyłu wszyłam kryty zamek, a w szwach kieszenie, które były także zaliczeniem na zajęciach w szkole :) Spódnica to blisko 3m pięknej sowiej bawełny. Tył jest bardziej marszczony, ponieważ z części przodu wykroiłam kieszenie
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka szyta na wesele, która już stała się moją ulubienicą i zapewne będzie często noszona w nadchodzące lato. Uwielbiam wzór paisley, więc gdy zobaczyłam tę bawełnę od razu wiedziałam, że musi być moja. W głowie siedziała mi sukienka ze spódnicą z koła. Jako górę wykorzystałam model 129 z Burdy 3/2016. Usztywniłam ją wkładem i fiszbinami, dzięki czemu sukienka trzyma się na swoim miejscu. Dół sukienki wykończyłam dwustronną taśmą z klejem.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
och piekna!
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze ja jestem po technikum odzieżowym i muszę przyznać, że nacisk był kładziony bardziej na materiałoznawstwo, rysunek techniczny itp. przedmioty niż na samo szycie czego bardzo żałuję.Zajęć praktycznych było tylko kilka godzin w piątki. Mam spore braki i żałuję, że nie poszłam do szkoły zawodowej o profilu krawieckim a potem mogłabym zrobić technikum a na końcu studia. Mam nadzieję, że program w Twojej szkole jest inny, że jest więcej szycia i poznawania tajników krawiectwa :) Swoją szkołę kończyłam lata temu i mimo, że praktycznie uczę się szyć od nowa to dobre i to.

Świetnie szyjesz, widać w Twoich pracach pasję i polot no i gdybym miała TAKĄ figurę to bym sobie taką spódnicę z koła uszyła i do tego założyła krótką bluzkę i wyglądała tak szałowo jak Ty :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Charczerko, cudnie szyjesz. Przeczytałam wątek od początku, "widziałam" jak się rozwijasz. I tak trzymaj:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: Serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów, spełnienia marzeń zawodowych i powodzenia w swoich poczynaniach.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przecudowna sukienka :)

23 strony: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.