Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
no jak z podniesiona stopka szyjesz,to juz wyzsza szkola jazdy :)
Ja bym nawet powiedział, że wyższa szkoła gotowania na gazie! :D
Maszynie to większej szkody raczej nie powinno przynieść, ale za to szwy prawdopodobnie nie są zaciągnięte należycie i rozlecą się przy lada naprężeniu...

Uwaga na tzw. "zmęczenie wiosenne"! W tym roku dopada nas wcześniej z powodu aury, a powoduje rozproszenie, rozkojarzenie, brak skrupulatności...
Ja też już zaliczyłem "szkolną" wpadkę w mojej pracy, choć wydawało mi się, że takiej głupoty w życiu bym nie zrobił... :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no jak z podniesiona stopka szyjesz,to juz wyzsza szkola jazdy :)
Ja bym nawet powiedział, że wyższa szkoła gotowania na gazie! :D
Maszynie to większej szkody raczej nie powinno przynieść, ale za to szwy prawdopodobnie nie są zaciągnięte należycie i rozlecą się przy lada naprężeniu...
:D Obejrzałam dokładnie całe zszycie i byłam zaskoczona, że prawidłowo chwyciło. Szew jest równo naprężony, a jak się rozleci to znów zszyje-tym razem opuszczę stopkę :)

Uwaga na tzw. "zmęczenie wiosenne"! W tym roku dopada nas wcześniej z powodu aury, a powoduje rozproszenie, rozkojarzenie, brak skrupulatności...
Ja też już zaliczyłem "szkolną" wpadkę w mojej pracy, choć wydawało mi się, że takiej głupoty w życiu bym nie zrobił... :)

Wszystko możliwe, ale wiosna dopiero "idzie", a tu już zmęczenie? Chyba zimowe przemęczenie...

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.