Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie,,
Bardzo dziękuję Jolu za udostępnieni książki. Wprawdzie nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, ale to co już sobie przypomniałam jest na 5 z plusem , kropką i koroną:)) Autor zapewne jest już w podeszłym wieku i może nie ma go na Facebooku , ale podziękowanie również jemu w eter wyślę za tak dobrą pracę.
pozdrawiam wszystkich serdecznie
Barbara
Avatar użytkownika
Świeżynek
Odkopalem wlasnie temat, mialem kiedys ta ksiazke(Bujalski M. - Krawiectwo ciężkie), daaawno temu, ale zaginela gdzies po przeprowadzce. Szukalem jej wiele razy w ksiegarniach na aukcjach allegro ale jakos nigdy nie trafilem. Jak bys kolego chcial kiedys ta ksiazke sprzedac i na niej zarobic, to daj znac, chetnie ja z sentymetu kupie.(sobie moezsz zosatwic ksero) nie wiem ile tam ona kosztowala na aukcji 10 - 20 zlotych, u mnie masz za nia powiedzmy 150zl moze i wiecej(plus kasa na ksero) daj znac jesli jestes zainteresowany. Czy tez kto kolwiek inny,jesli chcial by ta ksiazke sprzedac. (Ksiazke nie ksero, ksero mnie nie interesuje)






--- Ostatnio edytowane 2015-07-10 09:56:50 przez marco ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie! Nieśmiało zapytam... Czy ktoś jeszcze może dysponuje książką o krawiectwie ciężkim? Na allegro pojedyncze sztuki są wystawione po 120 zł (!). Chętnie zapłacę ok. 50 zł jeśli ktoś ma na zbyciu.
Przy okazji zapytam, wiecie może czy są gdzieś kursy krawiectwa ciężkiego dla aspirujących amatorów? Szukam już od jakiegoś czasu, ale bezskutecznie. Za to koooocham szyć płaszcze :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.